Oddam ciemnie.

#1
Hej, witam.
Mam taka niewielka sprawe. Mam cale wyposazenie ciemni ktore sie marnuje. Ja nie mieszkam w polsce od lat, a ten sprzet moze sie komus przydac. Z tego co pamietam sa tam, tanki na chemie, kuwety 30x40 i 20x25, powiekszalnik(chyba krokus)+obiektywy, maskownica chyba 30x40 ale moze byc, z ewieksza. Taki eksperymentalny zegar z foto-czujnikiem i wyswietlaczem i nawet caly chyba zestaw filtrow ilforda do papieru multigrad.
Nie jestem pewien wszystkich detali bowiem lezy to tam juz kilka lat, nie jest to zadna rewelacja ale dla poczatkujacego to skarb.
Sprzet jest zlokalizowany w Walbrzychu, za miesiac wyladuje na smietniku. Wiec jak ktos chce to zabrac niech wali na priva.

#2
Szybko sie sprawy tocza. Dostalem kilka szybkich privow i spiesze z wyjasnieniami aby inni takze wiedzieli:
- odbior tylko osobisty i najlepiej calosc w innym przypadku resztki trafia na smietnik niestety
- ja nie mieszkam w polsce i nie ma mozliwosci skontaktownia sie ze mna ianczej niz przez priv tutaj.
- w przypadku potwierdzonego odbioru powiem co i jak

#3
zezowaty pinhol pisze:Moze podaj jakąś cenę za całość i gdzie do odbioru... Rolling Eyes
bootchec pisze:Sprzet jest zlokalizowany w Walbrzychu, za miesiac wyladuje na smietniku. Wiec jak ktos chce to zabrac niech wali na priva.
dla mnie wszystko jasne :)