#3
Pytam bo były głosy że można. O butelce do tego już nie pytam bo takiej po wodzie do picia nie mam :-) Przypomniał mi się teraz wątek z tego forum do którego dokopałem się przez google.
A poza tym weesee ja też z Koszalina pochodze.

#4
można, oczywiście, może się udać, do momentu jak na wołanym filmie będą ważne foty.

no ja w koszalinku mogę już długo nie zabawić,

#5
Czyli też emigrujesz... szkoda... :shock:
W czasach gdy niewielu już wywołuje tradycyjnie jest coraz to mniejszy wybór wywoływaczy. Przyjdzie czas ze trzeba bedzie kupować wywoływacze na 100L :?

#6
wyjeżdzam ale zostaję w kraju. po prostu powoli mam dość grajdołka gdzie płace są minimalne a ceny wyższe niż stołeczne.

wracając do tematu:
rozpuść całą chemię, i wtedy podziel na mniejsze porcje, wytrzyma i pół roku.
albo:
kup odczynniki i wagę, przyrządzisz sobie chemii jakiej chcesz i w jakich chcesz ilości. nie jest to trudne, receptury są ogólnodostępne, zacząc możesz od najprostszej wywojki, czyli D23

#7
Głosują w Polsce na tych co maja dobrobyt przynieść krajowi. Najpierw obiecywano 2 Japonie , potem Irlandie teraz już drugie Chiny są wystarczające :-)
Ech nie wyjeżdżaj z tak miłego miasta :-)
Rozpuściłem 5L i resztę do butelki przeleje. Problem jest w tym że musze uważać bo szybko temperatura tu wywoławcza rośnie.

#9
No tak i kto to mówi. Ja wyemigrowałem nie tylko z Koszalina ale z Polski. No tak ale ja wyemigrowałem z dumnego kraju by powrócić do mocnego kraju ze swoja silną gospodarką. Przyjeżdżam a tu przemysłu niema ...no kaszanka, więc siedzę tam gdzie sedzę.
Wracając do klisz to je zeskanuje dziś i dodam na moja http://www.polskieaparaty.republika.pl/. Są to klisze robione polskimi aparatami które mam w kolekcji.