Naświetlanie papieru fotograficznego telewizorem lcd

#1
Kupując ostatnio telewizor full HD zastanawiałem się czy dało by się nim naświetlić papier fotograficzny metodą stykową. Mianowicie musiałbym uzyskać negatyw wyświetlany na telewizorze a następnie przez przymocowanie papieru dokonać naświetlania i go wywołać. Może ktoś z was robił takie próby. Bo jakby to wyszło to mogło by to być najtańszym powiększalnikiem cyfrowym. Posiadam w maszynie cyfrowej program do naświetlania po wgraniu na PC-ta i wyprowadzeniu kabla do telewizora próbowałem naświetlać różne formaty odbitek. Moja maszyna cyfrowa działa w następujący sposób że ten obraz negatywu jest przekazywany do maszyny do jej matrycy lcd i ta matryca naświetla papier. Niestety z telewizorem ten program nie współpracuje. Ale logicznie myśląc powinien współpracować tylko trzeba by jego część tą, która odpowiada za ustawienia maszyny zablokować, niestety nie umiem tego zrobić. Może ktoś z was jest lepszym informatykiem chętnie prześlę ten program może się komuś uda go ustawić w taki sposób by to hulało.
cron