Odzyskanie fotografii z sformatowanej karty w APARACIE?

#1
Witam wszystkich forumowiczów mam pytanie związane z odzyskaniem fotografii z sformatowanej karty SM w aparacie Olympus C4000. Przetestowałem około 15 programów do odzyskiwania danych, ale żaden nie znalazł niczego. Z mojej ciężkiej pracy wynikło, że po usunięciu fotki tzw. kosz wszystko idzie odzyskać, po błędzie karty gdzie wyskoczy informacja, po której można tylko sformatować kartę lub wyłączyć aparat, można odzyskać fotki należy jedynie sformatować kartę w czytniku w komputerze, oraz karta, którą sformatujemy w komputerze również bez problemu można odzyskać fotki. ALE FOTY SFORMATOWANE W APARACIE FOTOGRAFICZNYM NIE MOGĘ ODZYSKAĆ, CZY JEST JAKIŚ PROGRAM, JEŻELI TAK TO BYŁBYM WDZIĘCZNY W POMOCY. Firmy odzyskujące zdjęcia mnie nie interesują ( fotki nie są aż tak wartościowe) no i może informacja się przydać innym użytkownikom cyfrówek. Z góry dziękuję za pomoc szukałem w internecie i nic nie znalazłem (może źle szukałem). :(

#3
spotkałem się z takim problemem,ale moge Ci tylko napisać że jest to możliwe jeżeli na przykład nie nacykałeś już na to miejsce nowych fotek...niestety nie znam programu.szukajcie a znajdziecie.powodzenia na pewno się uda odzyksać
:)

#4
jeśli NICZEGO po sformatowaniuniu nie nagrałeś na kartę, powinno dać radę.
softu jest sporo, radzę wybrać na początek baaaardzo drogi, zdalny (znaczy analizujący nośnik ze swojego, zdalnego serwera), zapuścić trial, poczekać pewnie z dobę i zobaczyć co pokaże (prawie na pewno tylko nazwy plików, ale bedziesz wiedzieć, czy coś da się odzyskać). Po tym doświadczeniu będziesz wiedzieć, czy to w ogóle jest wykonalne i, jeśli tak, możesz zacząć szukać jakiegoś freeware.
cron