#41
luc pisze:
bono pisze:w sumie mozna by ustalic jakas date na miedzynarodowy dzien modelki
jestem ZA :!:
:) biorąc pod uwagę, że dzień fotografa został ongiś ustalony na 12 listopada (zjazd urodzinowy FA 2005)
to jako, że 11-go mamy świeto narodowe,
proponuję 13-go listopada na miedzynarodowy dzien modelki/modela (no bo co z nimi dyskryminacja ;) ? )

w tym momencie 12-go modelek nie będzie miał, kto fotografować
13-go fotografowie nie będą mieli obiektów żywicznych do naświetlenia na papier,
no i co poniektórzy będą mieli w efekcie 3 dni wolnego :)

#42
luc pisze:niezależnie jednak od wszystkiego goła baba pozostanie "gołą babą" Idea , czy tego chcesz, czy nie Razz

luc...twoja sprawa.ja zdania nie zmienie."gola baba" to okreslenie ublizajace i wystawia nam fotografom zla opinie.

kita..trzy dni wolnego to dzialanie reakcyne majace na celu rozbicie integracji fotografow za pomoca epidemii chorej watroby,nerek i poruszonych zdjec na skutek delirium.

postuluje dzien fotografa przeniesc na 4 kwietnia,urodziny FA na plenerowy leni dzien, a swieto modelek na pierwszy dzien ramadanu.

ale moze cos jednak o zdjeciu ktos skrobnie?

#43
scie sie czepili gołej baby... "goła baba" dzis to symbol, archetyp - patrz - "goła baba na motorze" to topos tak samo mocny jak topos konia (wiem bo pisałem z tego prace :)

reasumujac była, jest i bedzie... trza sie tylko skupic i nie dac zwariowac, odrozniac nude od pipshow, pania krysie od venus velasqueza a saudka od newtona...

co do foty, mnie tradycyjnie irytuje wszedobylska u ciebie stylistyka spod znaku diffuze glow, niemniej pomijajac to, to całkiem interesujace rozwiazanie formalne, choc rzeczywiscie nie widzac cyklu bładze skojarzeniami gdzies pomiedzy teoria ewolucji, syzyfem, a musicalem koty...
bez filozofowania, akceptyje forme, tresc mi nie wadzi... jest ok,

#48
obrocmy cala te sytuacje o 180 stopni.

Obrazek



cale zjawisko fotografowania nagosci zostalo przez luca,pewnie w imie jego nienawisci do zdjec kobiet sprowadzone do trywialnego golego d...,golego c...,golych p... w przypadkowym miejscu i sensie.

jakby fotografia golego b... muislala byc czyms podobnym do zdjec reportazowych z rozgrywek pilki kopanej lub rzucanej. czyli miec swoj sens,miejsce,czas,bohaterow,wynik i spoleczne zapotrzebowanie.

a tu zaskoczenie... gole b...wystaje pod wanna, gole c...ukryte w dziupli,gole p... wiszace na choimce...itd.

czyz to nie fascynujace? :D

#49
bono pisze:pewnie w imie jego nienawisci do zdjec kobiet

Bono, no co Ty, ja uwielbiam kobiety, zatem pasjami lubię także ich zdjęcia. Kobiety są jednymi z najpiekniejszych stworzeń, jakie ziemia ma zaszczyt nosić 8)

PS - bardzo udana ta ostania goła baba :P Pięknieś pokazał harmonię linii ciała, no i znowu strasznie mi się podobają te "anielskie" włosy

#51
luc pisze:Bono, no co Ty, ja uwielbiam kobiety, zatem pasjami lubię także ich zdjęcia. Kobiety są jednymi z najpiekniejszych stworzeń, jakie ziemia ma zaszczyt nosić
a sadzac po popularnosci na forum myslalem ,ze stworzeniami tymi sa koty. :D

#52
zachowawczosc w/w tematu jest pozorna i czytelna tylko dla obytych w sferach heroicznego wizualizmu. dla pozostalych ladunek rozowej emocji moze byc trudno trawienny.

#55
Bardzo interesująca seria, trzecie zdjecie jest najmniej obyczajowo kontrowersyjne więc siłą rzeczy cieszysie największą popularnością
koresponduje z powszechną idęą tego co jest uznawane na eleganckie czy erotyczne , a niestety taki kontekst odbioru zdjęć nagich kobiet obowiązuje u 80% odbiorców.
dla mnie trzecie to lekka ładna "komercha" reszta intrygująca i wolę własnie te poszukiwania.

vurt

#57
x-t0f pisze:z tego co pisze vurt to jestem nie wybrednym odbiorca erotyki zenskiej ale imho 2 i 3 rules :lol:
a kto nie jest ? :P
i nie bierz tego tak do siebie, przeciez mówimy o sztuce :D

vurt