PRAHA

#1
zeby nie było ze nas tam nie było...
katedra sw. Wita
Ostatnio zmieniony wt maja 08, 2007 1:41 pm przez Rev, łącznie zmieniany 1 raz.
Załączniki
praha.jpg
praha.jpg (74.19 KiB) Przejrzano 11040 razy

#8
w pradze bylismy dzieki bogu, kosztem koszmarnego niewyspania kole 7 rano na hradczanach i stamtad spacerkiem w doł... wiec na moscie nie wiem kole 9?

... o 12 nie dało sie juz tamtedy przejsc :(

#11
Jakiś czas temu, a nie byłem wtedy już taki młody, wzrok mój przyciągnęłą czerwona, nadymana forma na szosie. Z odległości 50 metrów nijak nie mogłem rozpoznać czym u licha jest to czerwone coś. W miarę jak się zbliżałem forma zaczynała się krystalizwać, co nie znaczy, że zaczeła nabierać jakichś kształtów. Kształt zaczął układać się w mózgu, ułożyłem go sobie w rozjechane zwierzę. Z odleglości jakichś 10 metrów zobaczyłem glowę kota, drgnąłem i niemal staciłem wszelkie złudzenia kiedy głowa kota zaczęła w słońcu lśnić i przechodzić w foliowy odblask. Reklamóka z wizerunkiem kota, Edgar Poe pomyślałem. Te zdjęcia są jak kot którego tam nie było, to bardzo dobre zdjęcia.

#12
Świetne przede wszystkim podejście do tematu... otwierając np. fotę pod tytułem "most karola" już sobie człek wyobraża most, rzekę, kupę ludzi.. a tu...? To samo przy pozostałych. Super.

#13
świetne zdjęcia i oryginalne w każdym calu, zanim otworzyłem temat sądziłem, ze zobaczę standard w tych trzech tematach, żle Cię oceniałem kolego, źle i niesłusznie :lol:

#17
Bardzo dobra seryjka... chcialabym zobaczyc wiecej tych zdjec...
Nie widzialam nigdy Pragi na zywo ale tylko ze zdjec... otwierajac temat sadzilam podobnie jak PhanTom i mile jestem zaskoczona :)