#21
tylko ze ja musze wstawac co rano o 530 zeby pub otworzyc....a wczesniej juz nie dam rady:D moze jak wroce do Polski....w sumie juz niedlugo jesien i zabawa kolorami sie szykuje"D

#24
Ja dojrzalem do wschodow Smile Nie cierpie rano wstawac, ale zaczynam powoli. Sa znacznie spektakularniejsze i oferuja wiecej atrakcji: ostanimi dniami mgle.

Kurde... Przed wakacjami było pięknie, a teraz gdy nadchodzi jesień, ja już siódmy wschód słońca (po holiday'u w Polsce)mam za chmurami...
Wy tam na południu macie widać późno letnią porą lepsza pogodę, a wtedy jak byłeś PP w Szkocji, to gdzie dokładniej? Miałeś pecha z Pogodą, bo do Końca sierpnia było tu pięknie:)

Zdjęcie rzeczywiście przypomina skrzydło samolotu:)

pozdrawiam.

#25
bresch pisze: Kurde... Przed wakacjami było pięknie, a teraz gdy nadchodzi jesień, ja już siódmy wschód słońca (po holiday'u w Polsce)mam za chmurami...
Wy tam na południu macie widać późno letnią porą lepsza pogodę, a wtedy jak byłeś PP w Szkocji, to gdzie dokładniej? Miałeś pecha z Pogodą, bo do Końca sierpnia było tu pięknie:)
bresch to jest forum fotograficzne, nikogo nie obchodzi kto ma jaką pogodę ;)
apropo pogoda jest jedna :lol:

#26
mkania - Zapomniałeś chyba że pogoda jest w fotografii dość ważnym aspektem:)

tak samo mógłbyś się doczepić do PP "To jest forum fotograficzne, nikogo nie obchodzi czy chce Ci się wstawać czy nie"...

Więc nie czepiaj się proszę.

#32
Dopiero teraz oglądam, ale nie powstrzymam się od komentarza. Świetna robota, naprawdę robi wrażenie i tu już przy pierwszym poznaniu :D
cron