#2
#1 , #3 , #4 - super :) ciekawe jak to w kolorze wygląda.
#6 - haha ! niesamowicie uchwycone :o

dobra fotorelacja :) gratuluję .
przynajmniej wg. mnie :)

#3
znowu miałem przyjemość obejrzeć parę fotograficznych perełek :D
dzięki :!:
nie chcę w Twoim wyborze przebierać, bo to leko niegrzecznie ;-)

#5
Ach doczekałem się :) Piłki rzecz jasna.

No bosko jest a jak ma być.

Najlepsze 2 i 4.

Przy czym dwójka najlepsiejsza jest.

Nie mam zamiaru się rozwodzić, choćbym chciał. Jest świetnie!

#6
Matus pisze:Ach doczekałem się :) Piłki rzecz jasna.
!
WIęc uznaj że ta relacja jest z dedykacją dla CIebie :D

A wracając do zdjęć to chętnie dowiem się dlaczego te a nie inne uważacie za lepsze, i vice versa.

#7
Dziękuję, dziękuję :)

2 bo: emocje piłka w górze, takie pięcie się na szczyty- metaforyczne ;) Oczywiście po części przesadzam. Świetna jest też mina gracza.

4 bo: akcja akcja akcja, latanie i emocje na twarzy :)
Jeszcze raz: gratulacje :)

#9
st4t1c pisze:7
Służą Ci mecze basketa:D
Różnica polega na tym, że redakcyjni idą bo muszą a ja idę bo chcę. Oni focą bo muszą, a ja focę bo kocham.

#11
zawsze tak jest że jedne bardziej a inne mniej przypadają do gustu. Co więcej często jest tak że zdania co jest "perełką" a co odstaje są diametralnie inne, więc tym bardziej proszę piszcie, które się bardziej , a które mniej podobają.

#13
Andres pisze:zawsze tak jest że jedne bardziej a inne mniej przypadają do gustu. Co więcej często jest tak że zdania co jest "perełką" a co odstaje są diametralnie inne, więc tym bardziej proszę piszcie, które się bardziej , a które mniej podobają.
napisałem, że przebierać w Twoim wyborze jest niegrzecznie, ale jest jeden wyjątek... kiedy sam to zasugerujesz ;-)

jak dla mnie 1 i 3 odstaje, a 6 irytuje...
pozostałe to w moim odbiorze perełki ;-)

#14
bresch pisze:
zawsze tak jest że jedne bardziej a inne mniej przypadają do gustu.
Kiedy patrzysz na te osiem swoich zdjęć powyżej, też tak sądzisz?
a myślisz że w ciągu całego meczu powstało jedynie 8 zdjęć ? :D

#16
bresch pisze:taaak! - żart:P

Wiem że nie, ale pytam, czy i spośród tych wyróżniasz jakieś?:)
Gdybyś miał np wybrać 3?
Pozdrawiam:)
Myślę, że miałbym ciężki wybór... właśnie dlatego zdecydowałem się na 8 z całej fotorelacji, żeby tworzyły pewną całość... przy czym #6 jest jako ciekawostka.

#18
bresch pisze:W/g mnie #6 nie jest tylko jako ciekawostka.
Nie napisałem że jest TYLKO jako ciekawostka... niemniej jednak ono charakterem odstaje... tyle że taka była część tego meczu więc...

#19
Andres pisze:
st4t1c pisze:7
Służą Ci mecze basketa:D
Różnica polega na tym, że redakcyjni idą bo muszą a ja idę bo chcę. Oni focą bo muszą, a ja focę bo kocham.
a €jestes pewien w 100% ze tak jest ? znam ludzi ktorych marzeniem jest wspolpracowac z duza agencja .jednak tak naprawde robi to stosunkowo niewielu ....Zeby pracowac dla najlepszych musiz byc najlepszy innej opcji nie ma wiec w wileu przyupadkach to co mowisz raczej nie funkcjonuje :-)

Same zdjecia sa swietne kazde z nich osobno moze stanowic mocna ilustracje do tekstu wydarzenia razem tworza dobra historie brakuje tutaj pare watkow ale bardziej to jest sprawa doswiadczenia i wizji a nie awrsztatu .........dobra robota ...

#20
Emo pisze:
Andres pisze:
st4t1c pisze:7
Służą Ci mecze basketa:D
Różnica polega na tym, że redakcyjni idą bo muszą a ja idę bo chcę. Oni focą bo muszą, a ja focę bo kocham.
a €jestes pewien w 100% ze tak jest ? znam ludzi ktorych marzeniem jest wspolpracowac z duza agencja .jednak tak naprawde robi to stosunkowo niewielu ....Zeby pracowac dla najlepszych musiz byc najlepszy innej opcji nie ma wiec w wileu przypadkach to co mowisz raczej nie funkcjonuje :-)

Same zdjecia sa swietne kazde z nich osobno moze stanowic mocna ilustracje do tekstu ,wydarzenia lub funkcjonowac samodzielenie .razem tworza dobra historie brakuje tutaj pare watkow ale bardziej to jest sprawa doswiadczenia i wizji a nie awrsztatu .........dobra robota ...
cron