#4
Wiekszość fot Wrocka, które ostatnio spotkałem to fajne, ładne robione z normalnej perspektywy zdjęcia odnowionych, kolorowych kamieniczek. Miasto ma jednak swoją historię i jak dla mnie właśnie te stare górują nad pozostałymi - stąd wybór sepii i perspektywy.

#5
Mam na myśli tylko widok z ukosu, dla mnie budynki stoją zazwyczaj prosto, tak jak woda zawsze jest w poziomie, i tak powinno się je w/g mnie przedstawiać.

#12
Gratuluje galerii ale powiem szczerze, że fota beznadziejnie brzydka.Bez pomysłu zupełnie ale ja się chyba nie znam.Jakość nie powinna przebijać myśli.

#13
to jakiś żart?
czy rave wrócił do moderowania :wink:
nie wiem czy moderatorzy zaczęli bawić się w digart czy co, al nie wierzę własnym oczom...
jako użytkownik oczekuje jakiegoś, choćby najbardziej lakonicznego, ale wyjaśnienia...

#14
:shock:
Jam Szalikowi nie wróg, ale przesada chyba z tą galerią...
soryan pisze:jako użytkownik oczekuje jakiegoś, choćby najbardziej lakonicznego, ale wyjaśnienia...
Także byłbym wdzięczny, gdyby mnie ktoś spróbował przekonać do tego zdjęcia i wykazać walory, których pewnie nie dostrzegam.
Nie tylko ja zresztą...

Pozdrawiam Moderatorów :)

#15
ja sobie zaraz po tym, jak to zdjęcie zostało przesunięte, pomyślałem że pewnie Modowi palec się opsknął, a na rozwijalnym menu "przesuń do" inkryminowana "Galeria" położona jest bezpośrednio przy "fotografii do poprawki".
ale widać nie miałem racji, bo jeśliby tak było, praca zdążyłaby wrócić tam, gdzie jej miejsce.

#20
Mm, cóż za jednomyślność. :)

Zdjęcie trafiło tu po części dlatego, że nie wszystko co oglądamy musi być zgodne z tym czego oczekujemy,
a po części dlatego, że podoba mi się niekonwencjonalne ujęcie tematu.

Konkretnie, podoba mi się to jak tafla fasady tych kamienic nuża się w rdzawobordowej przestrzeni o ładnym gradiencie.
Mam skojarzenia z rysunkami Polcha do Funky Kovala, a to odbicie słońca nadaje wykończenie.

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że zdjęcie jest niedopracowane do prezentacji na www,
ale chciałem nagrodzić zamysł autora, który nie zrobił zdjęcia jak 99,999% zdjęć architektury robionych jest,
tylko przedstawił nam swoją własną wizję, a oglądającym chciałem zwrócić uwagę,
że fotografia nie jest tylko kolejnym powtarzaniem sposobu w jaki już się widziało dany temat, ale szukaniem własnych środkow wyrazu.