#5
p-procesu wbrew pozorom bylo bardzo niewiele, jpg wygladal mniej wiecej tak, zreszta ustawienia aparatu to tez juz pp...

Rozwalony CPL i ze 2 godziny czekania na odpowiednie swiatlo, wiec chociaz ze zdjecia jestem zadowolony.

#7
tomasz.chrulski pisze:p-procesu wbrew pozorom bylo bardzo niewiele, jpg wygladal mniej wiecej tak, zreszta ustawienia aparatu to tez juz pp...

Rozwalony CPL i ze 2 godziny czekania na odpowiednie swiatlo, wiec chociaz ze zdjecia jestem zadowolony.
No jak się porządnie przygotuje zdjęcie to pewnie, że mało roboty w procesie :D Warto było czekać bo zdjęcie naprawdę bardzo dobre. Warunki wymarzone do tych klimatów.


Pozdrawiam
Tomek

#8
Świetne, światło na łodzi jest mhmmmmmm cudowne. Może by troszkę przekadrowal, ale tu powstaje dylemat: czy warto poświęcić odbicie łodzi? Nieco wyprostować, czy tylko ja widzę krzywiznę? Czepiam się trochę na siłę bo klatka bajeczna. Gratuluję :)

#12
przyjemna fota ale kompozycyjnie chyba troche inaczej bym to rozegral byc moze rzecz gustu ..

generalnie na plus:)

P.S

co to za szkło? - bo jakies mi sie malo ostre to wydaje (niby wystarczająco ale zylety ni ma)

#15
Zdjecie jest horyzontalnie proste, tylko czasami uksztaltowanie terenu tak dziwnie deformuje obraz. W kazdym razie fota super, moze ciut za duzo dolu ale swiatlo wypasne.

#17
Qba pisze:przyjemna fota ale kompozycyjnie chyba troche inaczej bym to rozegral byc moze rzecz gustu ..

generalnie na plus:)

P.S

co to za szkło? - bo jakies mi sie malo ostre to wydaje (niby wystarczająco ale zylety ni ma)
Generalnie fotografia to rzecz gustu i bylaby nudna gdyby wszyscy komponowali tak jak Ty bys tego chcial.

#18
tomasz.chrulski pisze:Generalnie fotografia to rzecz gustu i bylaby nudna gdyby wszyscy komponowali tak jak Ty bys tego chcial.

dlatego napisalem rzecz gustu :)