#2
Kurcze, aż miło popatrzeć jak się chłopie rozwijasz. :) I aż mi żal, że mój foto-warsztat leży ze stałego braku czasu w powijakach.

Mimo że zdjęć jest aż 14 to nie czuć żeby było ich zbyt wiele. Przeciwnie, każda kolejna klatka świetnie buduje klimat i tworzy kolejną część opowieści. Na prawdę podobają mi się kadry, widać że coraz lepiej patrzysz i selekcjonujesz materiał. Jak na moje amatorskie oko to git malina, najlepszy materiał jaki do tej pory pokazałeś. Może niech się jacyś specjaliści wypowiedzą, coby Ci sodówa za mocno do głowy nie poszła. ;)

#3
dla mnie to jest niesamowite. Naprawdę jest wszystko co trzeba, nie mam się do czego przyczepiać a nawet nie chciał bym bo to jest po-prostu piękne co żeś sfotografował, bravo.

#4
Dobre, na prawdę dobre!

Jest wejście dziurą w płocie, stopniowe zapoznanie z załogą, jest i moment na kawkę a potem siu do domu. No i nawet tramwaj udało się naprawić ;)

Podoba mi się. Jako całość a i poszczególnych klatek, które same się bronią nie brakuje :)

Pzdr

#7
Hehehe to jest to! Aż mi się japa cieszy jak to oglądam... Świetna praca. Zazdroszczę Ci ilości czasu jaki możesz poświęcić na to piękne "hobby" (w moim przypadku). Rewelacja od A do Z! Świetnie te fotki ze sobą grają, a ostatnie to taka kropka nad i. Siuuu... odjechał i koniec.

#8
Będą z Ciebie Ludzie North :D
Przyjdzie taki czas, że będą Cię wieszać na ścianach :)
Fajny materiał. Dobrze opowiadasz. Gdzie Cię tam zawiało na tą zajezdnię? Wychodzisz z założenia "im gorzej tym lepiej"? :D Napisz coś więcej "od kuchni" .Jak po co dlaczego?
U mnie na razie kiszka. Zacząłem robić grubszy i trudny temat wymagający czasu ale póki co mam tak marne wyniki, że szkoda gadać. No czekam na tą właściwą jesień ale póki co lato czy coś :P


Tomek

#12
Pieknie. TO jest wlasnie fotografia. Gniotoroby motylkow, ptaszkow, zachodow slonca, mdlych portretow i innych perdziel macie okazje sie troche nauczyc.

#13
meloV8 Jedni lubią reportaże a inni rybaków na ścianie :) I jedno i drugie może być dobre.


Bardzo przyjemna seria, dużo mówi i pokazuje .

Pozdrawiam :)

#14
meloV8 pisze:Gniotoroby motylkow, ptaszkow, zachodow slonca, mdlych portretow i innych perdziel macie okazje sie troche nauczyc.
Primo - w zupełności popieram.
Secundo - biorę sobię dogłębnie do przemyślenia.

:ok:

#15
meloV8 pisze:Pieknie. TO jest wlasnie fotografia. Gniotoroby motylkow, ptaszkow, zachodow slonca, mdlych portretow i innych perdziel macie okazje sie troche nauczyc.


Nio..... zgodzić się trzeba.

Fotografia musi nieść, szeroko rozumiane, treści i emocje - inaczej jest pustym, bezwartościowym obrazkiem.

#16
Gdzie Cię tam zawiało na tą zajezdnię? Wychodzisz z założenia "im gorzej tym lepiej"? Napisz coś więcej "od kuchni" .Jak po co dlaczego?
Będąc w USA planowałem zrealizować materiał o metrze nowojorskim. Niestety z braku czasu(praca, praca) nie udało mi się tego zrealizować. W Polce żałowałem, postanowiłem podjąć się nieco zbliżonego tematu.... Z początku miałem problem z wyborem zajezdni, bo jest ich 4 w Łodzi, ale to właśnie ta na Dąbrowskiego chwyciła moje serce najbardziej - niepowtarzalny klimat i bardzo sympatyczni ludzie, którzy tam pracują. Materiał jest również zaliczeniem drugim( bo pierwszym był akademik) na fotografię reporterską w szkole. ;)


dziękuje wszystkim za opinie i dodanie zdjęć do Galerii :)

#17
N0rth pisze:
Gdzie Cię tam zawiało na tą zajezdnię? Wychodzisz z założenia "im gorzej tym lepiej"? Napisz coś więcej "od kuchni" .Jak po co dlaczego?
Kiedy byłem w USA planowałem zrealizować materiał o metrze nowojorskim. Niestety z braku czasu(praca, praca) nie udało mi się tego zrealizować. W Polce żałowałem, postanowiłem podjąć się nieco zbliżonego tematu.... Z początku miałem problem z wyborem zajezdni, bo jest ich 4 w Łodzi, ale to właśnie ta na Dąbrowskiego chwyciła moje serce najbardziej - niepowtarzalny klimat i bardzo sympatyczni ludzie, którzy tam pracują. Materiał jest również zaliczeniem drugim( bo pierwszym był akademik) na fotografię reporterską w szkole. ;)


dziękuje wszystkim za opinie i dodanie zdjęć do Galerii :)