#3
Jest klasa!

Na prawdę dobry portret przytułku

2 3 4 6 9 nieco mniej. Pozostałe, lepsze budują też klimat, te tylko dokładają troszkę historii.

Trzymaj się

#6
Dobra rzecz North :)

Szukaj oryginalnych tematów. Pokazywać już potrafisz teraz pracuj nad oryginalnością. Tak ode mnie z serca w ten Nowy Rok :wink:

Pozdr,
Tomek

#7
Kilka klat na prawdę chwyta za gardło. Dobra opowieść, choć w tym przypadku mocniejsza selekcja mogłaby być korzystna. Gratuluję i czekam na następną serię. :)

#14
Hmm dobry wrsztat , znakomite oko mocny material jeszcze wieksze wrazenie by robil gdyby zostawic tylko te najmocniejsze 4-6 wiecej nie . to jednak nie istotne mi na dizisaj sam temat lezy ,nie lezy przez 16 lat pracy naogladalem sie takich rzeczy tyle ze dzisiaj mam tego dosc i nie bawia mnie takie klimaty zupelnie .Jednak chyle czola przed praca jaka wykonal fotograf nie z aparatem ale ze soba zeby ludzie chcieli ma na tyle zaufac aby mogl spokojnie fotografowac w takim miejscu bo to wymaga delikatnosci i wlasciwego podejscia do ludzi i to jest cenniejsze niz wszytkie obiektywy Leitza w torbie ...dobra robota