#4
luc pisze:jak dla mnie to jest przepiękna Praca, optuję za Galerią.
Podlasie ma klimat. Tutejsze wschody słońca to coś pięknego. Szkoda, że żadnych łódek w tym miejscu nie stawiali rybacy. Ale klimat przez parę chwil był przedni.
Fajnie, że siadło :)


Pozdr
Tomek

#11
gratuluję galerii! już dawno nikt nie został wyróżniony... :)

nie rozumiem tylko tak jednogłośnego zachwytu, jak dla mnie to wstawiałeś ostatnio lepsze prace od tej, np. z Tyńca, czegoś chyba nie łapię...

#13
Mi też nie.
Trochę za mało widać na tym zdjęciu. Fakt, docelowo ma ono pokazyawać wschód słońca ale poza dwoma jasnymi plamkami nie widać na nim praktycznie nic. Za duża mgła...

#15
tym od rozmazania i spóźnienia - być może tytuł nadany przez Autora jest lekko mylący, bo mz złota godzina jest tu jedynie dodatkiem (cennym, ale wciąż dodatkiem) do MGŁY.
to mgła tworzy NASTRÓJ a'la Edgar Allan Poe, bądź takowy z "Psa Baskerville'ów" . Jeśli zaś chodzi o "spóźnienie", to podejrzewam, że 5 minut wcześniej światło byłoby tak stłumione przez mgłę, ze zamiast pięknego, wiejącego lekką grozą nastrojowego obrazka dostalibyśmy jakiegoś za przeproszeniem Malewicza :-O

#19
Pomysł całkiem niezły, ale jak ktoś już wcześniej zauważył, to troszkę nie trafiłeś z momentem. Niewiele widać, to fakt, ale to też jest wina mgły, która powinna nadać klimatu, ale tutaj wydaje mi się, że jest jej trochę za dużo. Ale na to już nie miałeś rady.
cron