#41
Dzisiaj dolaczam 2 nowe foto...


Tym razem do akcji wkracza Ananas ... skad w ogole takia aranzacja? ?? Pińa Colada jest maksykanskim napojem zawierajacym sok ananasowy uzyskany poprzez wyciskanie i przepuszczany przes sito (hiszp. COLADOR ) aby uzyskac krystalicznie czysty sok bez smieci i czastkow owocow do tego soku dodawany jest rum ,oraz mleko kokosowe.. .. stad nazwa napoju Pińa (Ananas) Colada . Kokosow tutaj nie umieszczalem bo swoj debiut mialy w innym foto.

PIŃA COLADA

Obrazek


oraz

FIGI

Obrazek


No tutaj bez Photoszopa sie nie dalo.... :)

Pozdrawiam

hmmm....

#47
Wukonanie ok nie wnikam kazdy ma swoj warsztacik,
ale pomysl...stary jak cos co jest bardzo stare,
kolejna kalka zachodnich designerow...
...widzialem i jak znajde to zapodam stronke z takimi fotami,
ale tam sa prawdziwe majstersztyki...

#48
Lubisz Pan surrealizm(?) i pomysly masz Pan :wink: . Przy niektorych zdjeciach ubawilam sie potwornie, ale niestety tyle. One sa takie do poogladania, a szkoda, bo niewatpliwie ma Pan potencjal, by wdrapac sie o grzede wyzej, kreujac obrazy symboliczne.

zdjecia sa bardzo...fajne.

Pozdrawiam serdecznie, zycze powodzenia i czekam na kolejne fotografie.

#49
Stary Fotografie... Nie sugerowalem sie zadnymi zachodnimi dezajnerami, nie widzialem zadnychz nich . Zrobilem kiedys banana i on zapoczatkowal serie ktora kontynuuje do dzisiaj. Pokazalem to co zrobilem i jesli gdzies tam widziales super ekstra majsterszyki to sie bardzo ciesze ze masz porownanie. Dla mnie o tyle maja wartosc ze sa moje i wedlug moich pomyslow.

xkamillax... kiedys interesowalem sie tym no i mialem dodatkowo kilkanascie wykladow odnosnie Dadaizmu ktory potem wprowadzil kierunek Surrealizmu. Oczywiscie Surrealizm to zaraz beda wszyscy krzyczec ze Dali itd... akurat tworczosc pana Salvadora niespecjalnie mnie sie podobala.... Owoce wydaja sie mi byc bardziej dadaistyczne niz surrealistyczne.:) Pozd

#50
Oglądam te „owocowe serie” i... No cóż, poprostu. SĄ ZNAKOMITE !. Pomysły (mnogość koncepcji) i realizacja. Tak trochę jak u dobrego pianisty, który nie ma problemów technicznych, a skupia się jedynie nad brzmieniem, finezją dźwięku...
A tyle lat fotografowałem, starając się jak najmniej ingerować w obraz programami wspomagającymi (graficznymi). Prawie zawsze dotąd bardziej preferowałem, jak to niektórzy nazywają,"czystą" fotografię. Stara szkoła. Teraz zaczynam trochę żałować... :(
Szczerze gratuluję...

szanuje...

#52
Jarek Blaminsky pisze:Stary Fotografie... Nie sugerowalem sie zadnymi zachodnimi dezajnerami, nie widzialem zadnychz nich . Zrobilem kiedys banana i on zapoczatkowal serie ktora kontynuuje do dzisiaj. Pokazalem to co zrobilem i jesli gdzies tam widziales super ekstra majsterszyki to sie bardzo ciesze ze masz porownanie. Dla mnie o tyle maja wartosc ze sa moje i wedlug moich pomyslow.

szanuje pana prace i zdanie na temat swoich prac...

#58
Jarek Blaminsky pisze:MOze znalazlby inne rozwiazanie zamiast kopiowac kropka w kropke
Eee... Nie tak kropka w kropke, to nieudolna kopia. I kazdy kto zobaczy jego prace i Twoja bedzie wiedzial w czym rzecz. Mozesz sie cieszyc, ze jestes w tym przypadku wzorem do nasladowania :D.
Jednak notabene mogl chociaz poinformowac na kim sie wzorowal, na jakiej pracy, a nie przypisywac pomysl sobie, to fakt.
Pietnujemy go? :twisted:

#60
Jarek Blaminsky pisze:NO tak... Jak widze najlatwiej skopiowac... Ludzie sa po prostu beszczelni... MOze znalazlby inne rozwiazanie zamiast kopiowac kropka w kropke
Młodzi zaczynają od kopiowania tych najlepszych. :D
Gorzej gdy im to zostanie na całe życie.
cron