#4
widac mamy monitory inaczej ustawione bo ja obie z serii widziabym duzo ciemniej... to tu dla mnie na granicy przepalenia, chyba niepotrzebnie...

modelka pierwsza klasa :)

#6
ciekaw jestem jak to widza pro bo ja to sobie tak skromnie mysle ze mi tu te przepalenie nie pasuje i nie wiem czy moja wrazliwosc na odbior pieknego obrazu cierpi czy to faktycznie blad? zapewne nie insmac nie zrobil tego przypadkiem tylko celowo ale czemu to tu sluzyi czy nie lepiej by bylo bez?

#8
myślę, że masz dobrze ustawiony monitor Rev, ale osobiści uważam, że to na granicy przepalenia to atut tego zdjęcia, zaznaczam jeszcze raz to moje zdanie... :D

#13
Klasa sama w sobie - swietnie skomponowane, przez ulozenie wlosow i ten kapelusz ciekawy kadr nadajacy charakteru temu zdjeciu. Dla mnie jest bardzo tajemnicze, zeby nie powiedziec, ze mam ciarki na plecach :wink: Trzymasz poziom Macku. Gratuluje.

#14
Na moim monitorze jest idealnie - jasno, każdy szczegół widać (piegi, tęczówka oka, 'suche' wargi)

Insmac, za każdym razem jak wrzucasz kolejny portret, przestawia mi się ogólny ideał portertu z poprzedniej fotografii na tą nową. :)

Przez to jej oko wychodzi jej dusza :)