PT krążownik

#1
ostanio bez aktywnosci z powodu braku czasu. cos jednak wypada pokazac by sie przypomniec,ze tez mam aparat. niestety nic fajnego ostanio nie robie tylko chaltury klepie. tak wiec artysci mogą sobie pojezdzic teraz po mnie. polecam PT CRD bardzo sympatyczny wozek i z wygladu i z jazdy.
Załączniki
IMG_6614.jpg
IMG_6614.jpg (80.15 KiB) Przejrzano 11960 razy

#2
Pamietam ze kiedys jak PT pokazal sie na rynku to bylem zbulwersowany jego ceną, juz nawet nie pamietam ile kosztował.

Co do zdjecia, wiesz, nie mozna tez ciagle tluc wszystkiego dla siebie, rzemioslo tez w cenie a twoje jest wysmienite i tylko oczy cieszyc.

#4
normalnie marzenie, zdjecia nei komentuje, technicznie bomba,
samochod swoja droga marzenie,

pinhol: od pucowania sa ludzie :lol:

jaka masz podloge w tym studio? zawsze mnie fascynuje odbicie kol wlasnie na podlodze :)

#8
jw_amigowiec pisze:Pierwsze jest ok, rewelacji (jak na Ciebie) nie ma, ot swietne technicznie zdjecie samochodu, wykonane na bardzo wysokim poziomie, tak drugie mi sie baaaaardzo podoba :D

nie no z pierwszym to luz...zwykle zdjecie bez rewelacji tylko ryćkałem się ze swiatlem kilka godzin. ale spoko, z banałami juz tak jest . niby nic, a napracowac sie trzeba.

drugie strzelone z biodra ...

:)

#9
Wlasnie nie watpilem odnosnie pierwszego - swiatlo mistrzowskie, ja operowac swiatlem nie umiem, nigdy nie mialem okazji nawet sprobowac. Moze kiedys, albo jak bede w Wawie to pokazesz mi to i owo :D

#12
ile bylo zrodel swiatla na tym pierwszym? tak z ciekawosci.
trzy...


a wystarczy sie troche pobawic moca lamp i wychodzi cos takiego;
Załączniki
IMG_6579.jpg
IMG_6579.jpg (76.49 KiB) Przejrzano 11860 razy

#14
mi by sie podobala taka "straszba" praca :)
jedyne co przeszkadza to jakies odbica czerwonej lampy pod klamka...
co do ostatniego zdjecia to poposrtu malowanie swiatlem :)
jestem pod wrazeniem ...

#15
ja wiem dlaczego bobiemu podobałaby się ta praca :D bo czasem przed takimi samochodami stoją rozebrane modelki :D
jak przeglądałam stronkę bono to koledzy z pracy chcieli kilka zdjęć na tapetki :D :lol: