#4
bacanski pisze:
spierzakpiotr pisze:kadr mi nie leży
ja bym wolal troszke nizej zejsc... zeby nie bylo pers[ektywy z oczy doroslego... ;)
tylko po co?

#5
uwiodocznily by sie bardziej babelki, te jakies takie odbicia kropli od ziemi... i chyba by nadalo troszke wiecej klimatu beztroskiego dziecinstwa... ;) ale to tylko moje zdanie ;)

#7
bacanski pisze:uwiodocznily by sie bardziej babelki, te jakies takie odbicia kropli od ziemi... i chyba by nadalo troszke wiecej klimatu beztroskiego dziecinstwa... ;) ale to tylko moje zdanie ;)
gdyby tak mialo byc ,aparat musialby byc na ziemi. wtedy slonce paliloby prosto w obiektyw. ale ,ze tu nie chodzi o babelki,tylko o zlapanie zywiolowosci sytuacji w polaczeniu z perspektywa tla (ukladajace sie w zygzak linie sciany,wody i swiatła). w innym ustawieniu kamery takiego efektu by nie bylo. sprawdzone. to moje zdanie...

#8
tak i tak by bylo widac zygzaga ;) a owe babelki troszke lepiej... ale skoro mowisz, ze juz sprawdzales to niech bedzie... ;)
dobra j juz nic nie pisze bo jeszcze po glowie dostane ;)

#9
bono pisze:
bacanski pisze:
spierzakpiotr pisze:kadr mi nie leży
ja bym wolal troszke nizej zejsc... zeby nie bylo pers[ektywy z oczy doroslego... ;)
tylko po co?
ej no ja nie pisałem żeby niżej :P tylko kadr mi nie pasi...

#13
pulsuje dynamizmem, intrygujące skosy, moze jedynie wolałbym jakąś badziej naturalną i czyteną pozę modela, ale wszystkiego mieć nie można :( .
Za Marcinem.

:roll:
Ostatnio zmieniony ndz cze 25, 2006 12:55 pm przez luc, łącznie zmieniany 1 raz.

#14
jedno z najbardziej nie ciekawych zjec tego wytrawnego fotografa!
Na stronach www tego pana tez mozna znalesc kilka takich "przypadkow" ujmujac to w ten sposob :?

Tak pozatym bede mial kilka pytan na temat fotek tam zamieszczonych, do tego Pana :?:

#18
no wlasnie. jedynie z cygnusem chyba pogadam.



ale mozna rowniez inaczej:
jest kolor, jest ostre, jest nawet i kompo...wiec 'wszystkie' wymogi fotografii in plus.
:lol:

#19
Pionowy kadr i Bonecki - to już jest niecodzienne.
A fota górnych lotów jak na Ciebie Jacku to nie jest, moim skromnym zdaniem. Oczywiście do techniki, kompozycji, itd. nie można się doczepić, ale nie porywa tym "czymś" jak wiele innych Twoich kadrów.
Pozdrawiam. :-)

#20
Olac belkot techniczny i w ogole. Nie widzicie tego? Dziecko wolne jak (chyba) zaden z nas, w przestrzenii zdajacej sie wybiegac daleko poza kadr, cieszace sie czyms tak nieuchwytnym, o czym my powoli zapominamy (bestroska). Taka umiejetnosc czerpania nieokreslonej przyjemnosci ze, zdaje sie spontanicznego, schlodzenia sie w - jak mozna wnioskowac po ubiorze - iscie upalny dzien. Na mnie oddzialywuje pozytywnie.
Ciezko jest to, co sie odczuwa widzac jakiekolwiek zdjecie opisac slowami w prosty i logiczny sposob. Nad technika latwo dyskutowac, nad przekazem - NIE. :)