#41
to proste.

chcialem byc klasycznym fotografem.
wiec poprosilem, by nakrecili mnie, jak foce makro swiata muszek, pajakow, zieleni niezbadanej aczkolwiek fascynujacej i swiata, do ktorego mi tak daleko, a wewnetrznie tak blisko.
wrecz blagalem, by to wmontowali.
wmontowali.
nie moge teraz zlego slowa o nich powiedziec!

ps. niech zyje swiat makro!

#44
storm pisze:Ktos nagral ten program ?
znając jego megalomanię... marcin na bank, teraz ponagrywa na płyty-wizytowki i bedzie rozdawał po miescie ;)

insane pisze:siedzialem autobusie pod mostem w ogromnej kauzy czytajac Ludluma .... wrocilem po emisji
ja w fotopstryku... przestrzeliwywałem szerokokatne zoomy...

#46
Gratuluję także, bo sukces niewątpliwie jest znaczący, ale podobnie jak Maćko, jestem ciekawy jakie konkretne przyczyny spowodowały, że jury postanowiło nie przyznać pierwszego miejsca, żadnej z prezentowanych prac... Oczywiście, można się domyślać, że albo były one na bardzo wyrównanym poziomie, albo, nie spełniały do końca kryteriów, którymi kierowali się oceniający. A może jeszcze jakieś inne względy, o tym zadecydowały... :?:
Czy Wam, po audycji, członkowie jury wyjaśnili, czym kierowali się przy podjęciu, takiej właśnie decyzji...?
Miło także, było Was widzieć, a nie tylko "czytać"... :)

#47
Moje najszczersze gratulacje Marcinie.
Choć jestem tego pewien, że to tylko taki malućki kroczek ku duuuużo większej sławie.

Jakiś czas temu, w rozmowie z którymś z forumowiczów,
powiedziałem, że za kilka, może kilkanaście lat, będzie o Tobie głośno.
Że spośród wielu, to Ty wypłyniesz na jaszersze i najgłębsze wody.
Zaczyna się to spełniać.

Będę Ci zawsze kibicował.

Trzymaj się ciepło. :-)