#21
Gratuluję Kicie, Torze i Macko :!: :!: :!:
Myslałem ze TV publiczna schodzi na psy i nie zajmuje sie prawdziwa sztuką...
A tu taka niespodzianka!
Pozdrawiam i obiecuje ogladać ten program :wink:

#23
Śnieżyna :!: Liczę na Ciebie, że mi to nagrasz :!:
Vincento - pożyczę Ci :-)

A bohaterom wtorkowego odcinka gratuluje i życze jeszcze większych sukcesów.

Zareklamowaliście FA chyba nie :?:

Pozdrawiam. :-)

#25
macko zginal z forum, bo teraz sie nie pokazuje w takich miejscach.
po tv zrobila mu sie wysypka.

ale obiecal napisac za tydzien i podziekowac.

ja chyba nie bede mogl obejrzec.
ktos z was wie, czy na itvp bedzie mozna to pozniej zobaczyc?

#29
khem, khem...

dziękuję, dziękuję...

...tak...więc wszystko wyszło na jaw. jestem sławny. przepraszam, że dopiero teraz piszę ale obawiałem się, że wypowiedzi w miejscach publicznych na długo przed emisją- również tak zacnych jak fotoarts - może zaszkodzić mojemu wizerunkowi. oczywiście jeśli ktoś z forumowiczów będzie chciał mnie dotknąć to jest to jak najbardziej możliwe. po uiszczeniu opłaty rzecz jasna. mogę również załatwić spotkanie z torą.

Marcinie - przepraszam ale nie pójdziemy na piwo w piątek. jutro będę już osobą publiczną a Ty...? Ciebie przecież nawet w telewizji nie będzie...

#32
znacie ten kawał ?

Do wielkiej fabryki przyjeżdża seksuolog z pogadanką o walorach regularnych kontaktów seksualnych. Po wymienieniu aspetów takich, jak zacieśnianie więzi uczuciowych, spalanie kalorii ( :wink: to dla Pań) itp itd mówi 'A teraz przejdę do sedna. Udowodniono, że długotrwałe powstrzymywanie się od seksu może prowadzić nawet do zachwiania równowagi psychofizycznej!
A teraz chciałbym Państwu zadać pytanie i liczę na szczerą odpowiedź:
Kto z państwa uprawia seks codziennie ?'
Zgłasza się pewna grupa, seksuolog chwali wszystkich i prosi o zgłoszenie tych, którzy uprawiają seks raz w tygodniu. Wstaje znacznie większa grupa, lekarz znowu chwali, że to bardzo dobrze i zdrowo, i prosi kolejną grupę, tym razem "jednomiesięczną". Po powstaniu prawie wszystkich pozostałych (poza jednym facetem :roll: ) seksuolog mówi:
'Szanowni Państwo, to już jest za rzadko, może Państwa doprowadzić do depresji i innych problemów, sugeruję umównie się na indywidualną sesję terapeutyczną'
Następnie spogląda na jednego jedynego samotnego pozostałego faceta, który usmiecha się od ucha do ucha, zadowolony wręcz nieprzyzwoicie:
"A Pan? Jak często Pan uprawia seks" Pada szybka odpowiedź "Raz do roku", a facet coraz bardziej jakiś zadowolony :roll:
Lekarz nie wytrzymuje i lekko podniesionym głosem zwraca się podobnie do faceta:
' No to czemu Pan tak się cieszy ???'


'BO TO JUŻ DZIŚ !!!'


no właśnie, to już dziś :wink:

#35
Przewrotnieś to zareklamował, Marcinie :)
Na duży plus żeś zupełnie nie dał się przestraszyć (potencjalnie jednak kilka milionów ludzi Cię oglądać mogło). Szkoda, że nie dali Ci więcej pogadać, jeszcze bardziej pozytywnie by to bylo :)
A no i Kita Tora, Maćko też rewelka :wink:

#36
Marcin - gratuluję! pozostaje pewien niedosyt, że nie pierwsze miejsce. chciałbym poznać motywację jurorów do takiej decyzji.

niemniej cieszę się, że osiągnąłeś aż tyle, lub dopiero tyle jeśli rozpatrywać całą Twoją karierę.

jeśli nie wygrałeś z powodu mojej niereprezentacyj twarzy to przepraszam :)

PS: stawiasz browar.

#37
Gratulacje :ok: choc małe ziarenko zazdrosci tez sie we mnie zasiało :oops:
fajnie było poznać Was (choć głównie Marcina) od innej strony niż z postów na forum a jest to jednak spora róznica.
Mam nadzieje (imho) ze dalej nas bedziesz w pewien sposób prowokował oraz skłaniał do zastanowienia itp. ;)
pozdrawiam
Marcin

#40
Gratulacje za pierwszy, mały krok w kierunku filmu. :bravo:


Program odbieram pozytywnie, prosto, amatorsko i bez wielkiego blichtru,
ot młodzi o młodych zdolnych, chociaż rodzice też się pokazywali. :)



PS. Już tylko tak na boku, to powiedz, czego szukałeś w tych kępkach trawy ? :wink: