300

#1
Polecam ten film. Piękne sceny, które jako pojedyńcze klatki były by pięknymi fotografiamii.

(moc komputerów i zdolności ludzi którzy tworzyli ten film zaskoczyła mnie)

Ktoś już oglądał? Jak wrażenia?

#3
Ja ogladalem i byl straszny o ile faktycznie sporo zdjec dobrych by z tego bylo i esli chodzi o estetyke to bylo naprawde fakjnie to film moim zdaniem tonie w hollywodzkiej tandecie ani to galdiator ani wladca pierscieni takie wymiociny z pogranicza

#6
Zachwalacie go tylko z powodu efektów specjalnych/zdjęć, czy fabuła też jest godna polecenia...? Nie wiem, pewnie nie pójdę na ten film, bo nie lubię tego typu produkcji, ale trochę się tym interesuję, więc jak już się wywiązała dyskusja to ciekaw jestem, czy jest tam też coś dla umysłu, a nie tylko dla oka ;)

#8
Moim zdaniem bardzo fajny film, taki gladiator utrzymany w konwencji fantasy troche. Przyznaje czasami troche dziwilem sie wymyslami na ekranie ale ogolnie podsumowujac warto.

#9
Zdjęcia niesamowite... Niektóre sceny naprawdę super.
Co do fabuły to gorzej, ale chyba nie o nią chodzi w tym filmie ;).

Jak iść na film to tylko dla zdjęć, efektów itp. bo jeśli ktoś liczy na dobrą fabułę to jej tam nie znajdzie :P .

#11
Rzeźnia, pompatyczny monolog, rzeźnia, kolejne nadęte przemówienie, rzeźnia.......

Plastycznie nawet ok choć momentami przebajerowane - jakby ktos chciał za bardzo. Poziom animacji w przypadku tych dziwnych zwierzątek żenujący - kasy zabrakło?

Sam nie wiem. Film - jesli już - to tylko do kina i tylko dla formy bo tresci zero. Uczynic piekny i efektowny taniec z rzezi... no super tylko po co. Gdyby rezyser zobaczyl jak to naprawde wyglada to by się porzygał po dziesieciu minutach i tyle.

Bariery przemocy w kinie przełamało Nieodwracalne
Najefektowniejsze bitwy - Gladiator i Szeregowiec Ryan
flaki dla flakow - Kill Bill 2.

Czyli wszystko juz było...

#12
To wszystko było już znacznie dawniej,
u Brassa, Pasoliniego, czy Meyera.

Ale przemoc zawsze fascynuje,
zapewne z powodu natychmiast widocznych efektów swego działania.

#14
Vincent pisze:film to jedna wilelka reklama photoshopa

w tym filmie sa same przemowienia, ani jednego dialogu
filmow z tego co wiem nie robi sie w photoshopie...

#15
aranruth pisze:
Vincent pisze:film to jedna wilelka reklama photoshopa

w tym filmie sa same przemowienia, ani jednego dialogu
filmow z tego co wiem nie robi sie w photoshopie...

moze i sie nie robi strikte w PS ale uzywa.... ;) :P

#16
średni film:/ niestety a oczekiwałem czegoś znacznie lepszego, gdyby wyciąć z niego parę niepotrzebnych scen i poprawić dialogi było by naprawdę fajnie!