#22
z calym szacunkiem twoje pytanie jest srednio ciekawe Wink

Mówiąc inaczej... nie mam nic przeciwko twojej twórczości fotograficznej jak i filmowej. Twoja seria zdjęciowa naprawdę mi się podobała... pomysł wykonanie itd. ale niestety wg. mnie tutaj już trochę przebiłeś i kompletnie mi się to nie podoba. Ale zawsze są takie wyjątki jak tutaj ja... tak czy inaczej życzę sukcesu...

#23
spierzakpiotr pisze:Mówiąc inaczej... nie mam nic przeciwko twojej twórczości fotograficznej jak i filmowej. Twoja seria zdjęciowa naprawdę mi się podobała... pomysł wykonanie itd. ale niestety wg. mnie tutaj już trochę przebiłeś i kompletnie mi się to nie podoba. Ale zawsze są takie wyjątki jak tutaj ja... tak czy inaczej życzę sukcesu...
ja bym tak pochopnie nie ocenial na podstawie paru sekund ciemnosci tylka i rajsop :)

jak dla mnie na razie ciekawe.

w ogole czemu ten zwiastun taki krotki? zadnych napisow ani nic...

#24
Piotrze, widzisz, nie jestesmy kumplami i w tym tkwi wielki szkopul, bo takich pytan sie nie zadaje, bo raz sa durne, dwa bezsensowne, trzy nie czaje, o co Ci chodzi pytajac. to wyglada jak infantylna troska o kogos, kogo wydaje sie, ze sie zna, bo sie siedzi z nim na jednym internetowym forum.
za cieple slowa dziekuje.


publiusie - ten trailer to taki smieszek. stad nie ma napisow, wogole nic nie ma :D

#26
Filippo pisze:publiusie - ten trailer to taki smieszek. stad nie ma napisow, wogole nic nie ma
nie zgadzam sie. widzialem tam dupe. a zastanawiales sie na tym ze to moze urazic nieswiadomego widza?

#28
chlopie przystopuj troche i nie zgrywaj wazniaka takiego ze jednym odpowiadasz a inni to juz nie maja prawa zapytac czy zazartowac , bo niestety:(:( nie sa Twoimi kumplami jak to ujales,
narazie

#29
martin a co Ciebie obchodzi moja osoba ?

psik.
wybacz prosze drogi wspolforumowiczu, ale nie utrzymuje powaznych znajomosci z kims, kogo nie znam z reala (zazwyczaj)

#30
czyli ze co Marcin to moj kolega i vice versa? :)
czy my sie znamy w realu?

OT: Filippo - czy wiesz cos moze o jakims projekcie filmowym w katowicach bo osttanio na rynku jacys kolesie z fest starymi kamerami chodnik krecili? ;)

#33
Rave pisze:noi ?? co dalej? trajlery w roznych wersjach itp itd

no właśnie! a plakaty? teasery? darmowe gadżety do wygrania w konkursach radiowych? reklamy wyskakujące w okienkach na filmweb.pl? strona internetowa? bilbordy reklamowe? darmowe wejściówki na pokazy przedpremierowe? Deląg na plakatach?

dajesz ciała Marcin.