Oficjalny zwiastunik

#1
Czolem,

Kolejna dawka zajawki.
Obszerniejszej juz nie bedzie.

do sciagniecia na stronie:
http://www.marcinfilipowicz.neostrada.p ... grafa.html


Nie ma zadnych fajewerkow z akcja promocyjna, strony tez nie ma. nie mam na to czasu. ale jesli ktos poczuje chec sprawdzenia sie przy tworzeniu zajawkowych stron www, to sluze moim materialem :)

milego ogladania!

Filippo
Ostatnio zmieniony czw maja 18, 2006 9:27 pm przez Filippo, łącznie zmieniany 1 raz.

#7
Cud się zdarzył TPSA się zlitowała nade mną ;) zatem Marcinie, jak obiecywałam - obejrzałam :)
Oglądałam kilka dni temu mocno po północy. Czekałam niczym Kopciuszek spragniony wrażeń, aż zegar 12 razy zabije i ciemności ogarną mój dom ;), w tym czasie zbierałam kawałki księżyca do fartuszka Czerwonego Kapturka...
I..
Intro jak dla mnie absolutnie i nienagannie "Twoje". Idziesz konsekwentną scieżką, tworzysz filipkową opowieść o (?). No właśnie. Dla mnie to obraz lęku, tajemnicy, walki ze stereotypami, przemieszany ze sporą dawką humoru. A jaki obraz jest naprawdę, wiesz tylko Ty :).
A na którą stronę szala się przechyli - czas pokaże, choć niekoniecznie w timecode'zie.
Czekam na dalszy rozwój sytuacji :)

Słoneczniaki

#9
No to teraz mogę Ci oficjalnie pogratulować. Nie jestem znawcą tematu ale wg mnie ładnie zbudowałeś nastrój grozy. Horrorek jak się patrzy. Fajny pomysł. Jeżeli w takiej konwencji, bez akcji typu biegam z kamerą będzie całość utrzymana to piszę się na premierę :)
pzdr