#3
co ciekawe, sporo z tych fot, gdydym przypadkiem wyzwolił migawkę w takich okolicznościach, jak nagrodzeni fotografowie, wykasowałbym z CF jeszcze w aparacie, na podstawie podgladu na miniaturowym wyswietlaczu :-)
oni tego nie zrobili, bo pewnie walą anal 8)

#4
Filip napisał : "Dyskusyjne ? Jak zawsze..."

Niezbadane są wyroki jury... :wink:

A tak na marginesie, jakoś nie powala to WPP 2007.
Moim zdaniem, w poprzednich edycjach zdarzało się więcej, o wiele ciekawszych obrazów, nominowanych do zdjęć roku...

#5
Nie zapominajmy o Polakach, którzy co prawda nie zrobili zdjęcia roku,
ale Rafał Milach dostał pierwsze miejsca w kategori Arts & Entertainment

Obrazek



a Tomasz Gudzowaty wraz z Judit Berekai trzecie w sporcie.

Obrazek

#8
HaLuN pisze:no :), ciemne jakieś takie nieostre, nic do mnie nie przemawia :lol:

i dlatego mi się tak podobają :) sa takie jakie lubie daja nammozliwosc myslenia i dopatrywania sie wazniejszych rzeczy...
i mozej a poprostu lubie nieostrosci ;p

#10
ja przed chwila wlasnie przegladalam strone Milacha i niemoge wyjsc z wrazenia, wiele tych fotografi znałam ale nie laczylam niestety z autorem. Naprawde dobry fotograf

#11
lesna pisze:ja przed chwila wlasnie przegladalam strone Milacha i niemoge wyjsc z wrazenia, wiele tych fotografi znałam ale nie laczylam niestety z autorem. Naprawde dobry fotograf
Poszedłem za tłumem w owczym pędzie i ....

... i siakoś nie powaliło mnie :(. Może za dużo sobie wyobrażałem.
Zaciekawiły mnie zdjęcia cyrkowców, a pośmiałem się trochę przy serji z Pudzianem :D.

#15
Bardzo dobre zdjęcia, dawno nie oglądałem tak równego poziomu tak wielu prac.

Widać, że ma talent, elastyczność w podejściu do tematu,
zdjęcia są dopracowane na każdym etapie, od pomysłu do końcowej wersji
i to wyczucie kadru niezależnie od proporcji, mniam,mniam. 8)

#17
Szału ni mo. Oczywiście, były bardzo dobre zdjęcia, ale jak na rangę tej imprezy to uważam, że było zdecydowanie za dużo zdjęc, które bez podpisu same by się nie obroniły. Moim zdaniem najgorszym obrazem, było zdjęcie parku wodnego we włoszech. Mnóstwo ludzi, jakaś zjeżdzalnia, w tle góry i nic więcej. W internecie jest "wuchta" takich zdjęc robionych przez kochających tatusiów. Naprawdę byłem zdziwiony, widząc to zdjęcie.

Coby nie było, że tylko krytykuję, to powiem, że bardzo przypadły mi do gustu zdjęcia przyrodnicze i kilka reporterskich.

Oczywiście polecam wszystkim przejśc sie osobiscie. Dla nie wtajemniczonych w Poznaniu wystawa jest w Zamku Królewskim

Pozdrawiam

#18
bardzo fajny artykul na temat World Press Photo jest w poprzednim (chyba marcowym) numerze PRESS. sporo mozna sie dowiedziec o fotografach jak i zdjeciach, ktore zwyciezyly.