Fotografia bezcieniowa

#1
Witam! Na co dzień zajmuję się fotografią ślubną, niedawno jednak dostałam propozycję współpracy ze sklepem internetowym- fotografia ręcznie robionej biżuterii. Zastanawiam się nad kupnem całego zestawu do fotografii bezcieniowej i zastanawiam się konkretnie nad tym: http://www.quantuum.pl/detal.php?id=103 ... l&curr=PLN. Jest strasznie tani. Czy ktoś z Was może korzysta, korzystał z tego zestawu? Do tej pory nie korzystałam ze sprzętów Quantuuma- jakieś opinie?

#2
Witaj, mam taki zestaw do bezcieniowej tylko że nie Quantuum lecz sam składałem :) Różnicą jest to że moje żarówki są 85W i statywy normalne długie.
Jeżeli chodzi o firmę Quantuum to posiadam:
Lampy pt 300 x2szt
Softboxy 60x60
Statywy
Po prawie roku nie mam zastrzeżeń, zero usterek i problemów :)
Co do oświetlenia stałego to od takiego zaczynałem ale jak tylko nabyłem "normalne" lampy, światło stałe odłożyłem do szafy i puki co tak sobie leży...
Posiadasz już jakieś oświetlenie?

#3
Dzięki za opinię, raczej się zdecyduję na ten zestaw. Z tego co poczytałam sobie na innych forach to bardzo dużo osób korzysta właśnie z Quantuum'ów. Najważniejsze to, żeby mi się z nimi dobrze pracowało i żeby się nie psuły (mówię o lampach), ale z tego co piszesz to będzie dobrze. Dzięki.