#2
Dziękuję wszystkim za przyjemnie spędzony czas. :P




Z drobiazgów poplenerowych, mam dwie zaślepki na gniazdo lampy.
Jedną marki Pentax, zapewne Twoją Łukaszu i drugą marki Nikon, zapewne Twoją Maćku.

Myślę, że na następnym plenerze dostaniecie je z powrotem. :D

#4
Bardzo było nam miło Was poznać:). Czekamy na następny plener, mamy nadzieję, że wcześniej niż dopiero w następne urodziny forum.
Agata i Szymon

5 urodziny forum - podziękowanie

#5
Dziękuję wszystkim przybyłym na 5 urodziny naszej skromnej grupy. Było mi-nam bardzo miło się z Wami ponownie spotkać.
Dziękuję również nieobecnej Kicie w imieniu swoim jak i degustatorów pysznego ciasta, wypiek był znakomity tak jak życzenia, po których dostaliśmy wypieków:D
Dziękuję również Revowi, Kubie i Cygnusowi za sprzęt foto, który jednak był największą atrakcją na zlocie.

Pozdrawiam:)

#7
Ciesze sie bardzo ze udalo sie zarowno wypic jak i zrobic zdjecia mysle ze kazdy znalazl cos ciekawego dla siebie i chyba byl to jeden z lepszych wyjazdow dzieki za zabawe :)

#10
Uważam, że nasze coroczne spotkania są czymś wyjątkowym w dzisiejszych czasach.... :lol: Było bardzo miło. Spędzony czas w tak uroczym miejscu i w takim gronie był wspaniały.

#15
ja kojarzę mniej więcej 50pct ludzi, może dla tych co nie byli i nowych forumowiczów - warto podpisać poszczególne osoby ich nick'ami?
Słyszałem że studio zrobiło furorę :-)
Aż żal że mnie z Wami nie było :-(

Pozdro :wink:

#17
Wiem, że spóźnione i to mocno, ale szczere.....

:!: :!: :!: STO LAT :!: :!: :!:

....dla wszystkich użytkowników, aktywnych w piśmie
i tych jeszcze nie objawionych, a w szczególności dla
Naszego Ojca Założyciela :!:

Pozdrawiam wszystkich :-)

#18
Pewnie na zdjęciu Qby, nie komponowałbym się najlepiej wśród członków "Ekipy" :wink: , ale mimo to, bardzo żałuję, że nie mogłem być z Wami... :(
Wiem, że musiało być i wyjątkowo i wspaniale i serdecznie... Tak, jak w ubiegłym roku.
Trudno... Może na szóstych urodzinach się spotkamy. Albo lepiej w tzw. międzyczasie.

No i na ciasto naszej Kituni się nie załapałem... :cry:

Pozdrawiam Wszystkich :),
a co do życzeń - za Kolcem :!: