#3
Qba pisze:domek na plus okolica tez git ale moze warto szukac czegos nowegomoze w druga strone jakies mazurki
_________________
ze śląska na trzy dni mazury odpadają bynajmniej dla mnie. Trzeba również wziąć pod uwagę sam nocleg. Jak widać w ubiegłym roku domek był idealnym rozwiązaniem, nikt nam nie przeszkadzał, było miejsce na imprezę i mini studio w jednym.

#4
Październik, czy listopad ?

Ja mam zaklepany wolny cały tydzień 46, chętnie spędzę go poza Krakowem. :D

Z południa Polski Mazury są trochę daleko, domek w Bobolicach był w porządku.

Zgadzam się z wnioskiem, , że tym razem warto by rozseparować przestrzeń pracy i zabawy.

#10
Pawlos pisze:może zakopane w listopadzie ? narty, góry itp. ?
pomysł fajny, ale czy będzie śnieg ? czy będziemy go szukać z lupą ;)
druga sprawa, to z tego co wiem, w Tatrach obecnie górale się kłócą o odszkodowania (łaki/nartostrady) chyba tylko Kasprowy jest dostępny...

#11
Patrząc w kalendarz to proponuję termin pomiędzy 8 a 11 listopada - dla wielu to jeden dzień urlopu i można na 4 dni się ruszyć.

Proponuję też nie celować w jakąś daleką północ czy głębokie południe po pojedzie wtedy pewnie ograniczona ilość osób.

#12
No dobra, widzę że wszyscy się chyba wypowiedzieli w temacie, wiec ja zapytam ... TERMIN ! bo do listopada już niewiele a niektórzy z nas potrzebują zorganizować sobie urlop więc proszę o podanie dokładnego terminu libacji fotograficznej :)

pozdrawiam

#14
po przerwie...mogę powiedzieć, że urodzinowej imprezy w dniach 8-11 listopada nie będzie, ale nie ma tego złego....:) Mam nadzieję, że uda mi się zorganizować zlot w późniejszym terminie - jeszcze w tym roku.

#17
Sto lat założycielom, współtwórcom i userom !
juhasom mądrym i zacnym
co by Wase ciupaski dobrze ciachały
a migawki we właściwym momencie się wyzwalały !



Fajowy banerek Incuba ;)