#21
17 przyklepujemy :)

Wiem ze :

Tomi się wstępnie pisał

Elka na pewno da rade dziś do niej zadzwonię

Krope tez poinformuje

I Ambasador Bonecki może się pojawi trzeba dać mu znać bo cholera wie czy tu zagląda

Będą chętni na próby studyjne z jakąś modelka ? Kombinujemy sprzęt czy tylko pijaństwo ?
Bo jak sprzęt to trzeba z fomei załatwić a jak wiadomo mamy tam człowieka ;)

#22
Potwierdzam 17-19 - i jura i Bieszczady piękne miejsca. Choć w Bieszczady i z Warszawy czy z południowej Polski kawał drogi - i siedzenie w aucie może zdrętwieć.
Myślę, że pogoda w kwietniu może być różna, więc jestem za tym, aby zabrać lampy - rozumiem Kuba że masz możliwości i ochotę wziąć to na swój garb :)

#25
Gosciniec wychodzi ok 100zl za osobe, oberża 70zl ale mało pokoi, napoleonska zagroda podoba sie najbardziej ale o cenach nie pisza przedzownie dowiem sie co i jak.

#27
UWAGA ZBIERAM OSTATECZNYCH CHĘTNYCH ! ! !
(termin 17-19 kwietnia tego roku)

Na liście są :

Rev
Luc + 2 osoby
Odzio + 2 osoby
Tommi + 3 osoby
Tjruslan
Weesee
MonteChristo
Tomm
L-ka
Grebuz + Lolka
Cygnus
Ja i być może Bono

Kogoś pominąłem, ktoś się wypisuje ?

http://malydworek.com.pl

To jest nasze miejsce pobytu.

Jeśli pojedzie nas 15 osób to mamy od tych cen ze stronki po 10zl upustu. Czyli 2 - osobowy (ze śniadaniem) za 120zł uważam, że jest ok.

Wpisujcie się już konkretnie kto jedzie kto nie, bo do jutra muszę im zaliczkę za nas wpłacić. I najlepiej w jakich konfiguracjach pokojowych.

P.S mają tam w tym czasie wesele więc będzie impreza tylko garniaki zabierzcie

#30
Mm, potwierdzam.

Jestem za Elką, aby mieć możliwość pracy w pomieszczeniu, jeśli tylko takie się znajdzie.

Co do pokoi, to połowa uczestników spała już ze sobą w różnych konfiguracjach, to nie powinno być problemu.
Osobiście preferuję Reva, Elkę albo Ciebie. :D

#32
Qba,
ja podtrzymuję chęć uczestnictwa - tylko w moim przypadku to cztery osoby - czyli bierzemy pokój czteroosobowy.
Pozdrawiam

PS. daj znać czy przelać Ci zaliczkę na rachunek.

#35
Zarezerwowane :

- 4 osobowy dla Odzia z rodziną (łóżko małżeńskie + 2 x łóżko oddzielne)
- 3 osobowy dla Luca z rodziną (łóżko małżeńskie + łóżko oddzielne)
- 2 osobowy dla Grebuz i Lolka (łóżko małżeńskie)
- 2 osobowy dla tjruslan i kogoś kto się jeszcze dopisze (2 x oddzielne łóżko)
- 4 osobowy dla Rev, L-ka, cygnus, ja (4 x łóżko oddzielne)
- 2 osobowy dla Macko z Tora (łóżko małżeńskie)

Za całość wyjdzie tak :

Odzio : 460zł
Luc : 340zł
Grebuz : 240zł
Tjruslan z kimś : 240zł (po 120 każdy)
Rev, Lka cygnus, ja : 460zł (po 115 każdy)
Macko : 240zł (po 120 każdy)

Wpłaciłem za nas zaliczkę. Rezerwacja dokonana.
Rozliczamy się na miejscu. Jedna prośba przygotujcie sobie równo kasę to będzie o niebo łatwiej.

Jeśli ktoś chce się dopisać to mają jeszcze pokoje.
Jeśli dla tjruslan nie znajdzie się ktoś do pokoju to rozbijemy 4osobowy i zrobimy 3 i 2 osobowy tak żeby sam za 2 nie płacił,
więc tu ceny jeszcze mogą się wahnąć.

#39
Wszystkim rozbiącym świąteczne zakupy, biegających za jajkiem lub zajączkiem, oraz tym co zbierają wodę w wiadra na poniedziałek, chciałbym przypomnieć iż za 10 dni widizmy się na plenerze :-)

#40
Na 90% doszła nam jeszcze jedna osoba w postaci modelki.
Bardzo młoda dziewczyna ale mam nadzieję, że jakoś się nią zaopiekujemy.

Dziś do wieczora ma potwierdzić swoją obecność. Zrobimy wtedy małą roszadę pokojową tjruslan przejdzie do nas do pokoju a Iwonkę położymy z L-ką.

Docierają do mnie pytania o godzinę przyjazdu. Każdy oczywiście tak jak może ale ja np biorę wolne i prawdopodobnie z L-ka ok. 12.00 będziemy na miejscu.