#2
No niech będzie :oops:
Fotografuję jakieś 7-8 lat, przeszedłem całą rodzine praktic (4 modele),
a jakiś rok temu postanowiłem zmienić na cos nowszego.
I wyszło mi że najtaniej to mnie wyjdzie Nikon :shock:
Może i nie umiem liczyć ale tak mi wyszło ...
Więc mam Nikona F50 do tego standardowy zoom nikkora (kiedyś będzie lepszy), tele zoom soligora 70-210 całkiem ostry choć jasny to on nie jest.
fotografuje z zamiłowania nieprofesjonalnie, jak będę miał 10 klatek z filmu dobrych a nie dwie( :mrgreen: ) to napisze że profesjonalnie...
Tematyka oooooj różna zazwyczaj przyroda pejzaż ogólnie natura.
Ostatnie coś mnie jednak ciągnie do człowieka (portret, akt).
No i to bedzie tyle chyba że ktoś ma ochotę zobaczyć moją stronkę.

#3
7, 8 lat to juz "spory" czas, mi jeszcze do takiego stażu hoho :wink: , milo ze dolaczyles do naszej grupy :) . Fotki juz ogladalem na Twojej stronie, w podobnych klimatach sie bawimy :bravo:

#6
Byłem, widziałem.
Hmm życie zaczyna się o zmierzchu...
Dobrze że jest róża i pożeracz Hamburgera (?).
A jak będzie więcej to powiadom zajrzę chetnie.

#8
Sorry nie poznałem, przesilenie wiosenne dopadło mnie chyba więc mogę troche bredzić, niepoznawać zwykłych rzeczy lub przejawiać inne irracjonalne zachowania (ciężki tydzień...).
Jak będe mieć trochę więcej czasu to zajrzę ponownie już na spokojnie.
Pozdrówka.

#9
a ja pstrykam bo lubie. ostatnio więcej bo mam nową zabawkę g3 i nie musze łazić do laabów :D. stronkę jak się nauczę to se zrobię kiedyś. na razie moje ulubione fotki idą do szuflady, albo do przeróbek. kompletuję spzręt jakiś i jutro ide do ciemni, bo mam chyba ze 6 neg zaległych. palętają się juz od roku i ciekawe co z tego bedzie (zajął mi troche czasu kolor i remont ciemni). nawet nie pamiętam co na nich jest. :?: :?:

#13
no co ty? fotki z paryza? i z pleneru? i z wieży? wywołałam ( zeszło mi hyba do 6 rano),i negatywy wyglądają ok, zobaczymy co z tego wyjdzie pod powiększalnikiem, na pierwszy rzut oka jest pare fajnych ujęć, ale trochę potrwa zanim odbitki..
wszystko musi się uprawomocnić :lol:

#14
jak mi powiesz ze po roku lezenia te negatywy nic niestracily z koloru kontrastu i niezyskaly ziarna to ja ci niewieze, to by bylo wbrew prawom, to tak jakby oderwane jakbo niespadlo z drzewa na ziemie:P:P.. musi cos tam byc skrzanione.. moje 8 miesieczne negatywy sa zmieniane a twoj film niebyl wywolany, no ale nic koko niebede sie sprzeczal wazne ze fotki fajne mam nadzieje:)

#15
jak juz mówiłam, na kontrastach to ja sie nie znam, wszystko mi jedno, zeby sprwdzić kontrasty itd to by trzeba było mieć drugi taki sam wywołany wcześniej :wink: a z tym ziarnem to sie jeszcze zobaczy.
fotki sa fajne, jak je zeskanuje to sie pochwale :lol:
wiesz rave, fotki mają wartośc sentymentalną a potem :wink: artystyczną? może. w każdym razie mi się podobaja kilka..


czy ktos jest jeszcze zwlekaczem jak ja?
przyznać sie :!: bo mi łyso teraz.. :oops:

#16
dzień dobry,
'pracuje' na aparacie cyfrowym Olympus C-300 Zoom [5-trybowa lampa błyskowa, programy tematyczne], od prawie roku, zdjęcia robię głównie na użytek własny.
swoje umiejętności zaliczyłabym do kategorii 'początkujący', chcę je jednak z czasem je rozwijać, więc jeszcze wszyskto przede mną.

mam nadzieję, że tutaj będę miała szanse na poszerzenie horyzontów fotograficznych ;)

#18
:D witam.....
Z fotografią mam styczność od kilkunastu lat dzięki mojemu ś.p. ojcu i dziadkowi.
Przez moje ręce przewinęły sie takie aparaty jak smiena 8m, fed 5b, zenit 12xp, praktica bc1,a w chwili obecnej posiadam samsunga digimax 210 se i minolte dynax 7000i. Może niebawem będę miał coś ciekawszego.
Fotografię traktuję jako hobby i odskocznię od szarej codzienności, ewentualnie czasem jestem fotografem na uroczystościach rodzinnych.

Mam nadzieję,że bardziej doświadczeni podzięlą się swoją wiedzą na łamach forum.... :)
Ostatnio zmieniony ndz lis 16, 2003 2:46 pm przez @recki, łącznie zmieniany 1 raz.

#19
Nie pękaj u mnie w ciemni leży 30 obrzynów po 5 ,10 8klatek nie mogę sie zebrac aby je wywyołać mam tam i czb i kolor czarnobiałe to moze jescze sie zmusze ale jak pomyśle o kolorze że musze zalać jobo i rozrobic chemie to nie mogę sie przemóc :cry:

#20
Zobacz @recki to tak jak ja od pradziada przez dziadka i ojca przemnie za aparat chwytaja moje 6cio letnie dzieciaki :-) . jest tylko międzynami ta niewielka róznica że ja mam styczność z fotografia od szóstego roku zycia czyli o kurde.....to już będzie 28 lat .O cholera...no i tak mi sie złozyło ze to co lubie stalo sie zawodem :) Ale to są szczegóły :wink: