#882
Witam wszystkich!
Mam na imię Joanna. Fotograficznego bakcyla złapałam kilka lat temu, fotografując krajobrazy i florę. Zaczęłam od bardzo prostego kompakta z dłuższym obiektywem, ale szybko to mi przestało wystarczać.
W taki sposób przeniosłam się do cyfrowych lustrzanek.
Używam systemu Nikona, w większości stałoogniskowych obiektywów, włączając jeden z ulubionych 105mm f/2.8 Micro.
Jestem samoukiem i uczę się przez kontakt z innymi fotografami, książki, kursay on-line i w plenerze.
Obecnie pracuję także dla dystrybutora sprzętu fotograficznego- co oczywiście jest czystą (niemal) przyjemnością.
:)

#886
Adam.B pisze:Czekamy na wyjątkowe Macro z Twojej 105tki Micro :)

Witaj!!
Niebawem coś spostuję. Muszę przejrzeć moje portfolio, żeby sprostać oczekiwaniom o wyjątkowe zdjęcie ;)

#887
Dawno się nikt nie witał, więc przywitam się i ja :)

Jestem Maciej, fotki pstrykam od tak sobie, a trafiłem tu przypadkiem :)

Zdjęcia robię od aparatu w komórce (zawsze pod ręką), aż po moją Alfę...

Cały czas zdobywam wiedzę i coraz bardziej to hobby wciąga. Do tej pory anonimowy "czytacz". W końcu przyszła pora się zarejestrować.

#890
Witam Wszystkich.

Jestem Karolina, od niedawna posiadam Canona Eos 1000D. Nie jest to ferrari wśród luster, a ja nie jestem Schumacher wśród fotografów :D Moja przygoda z fotografią dopiero się zaczyna.

Postanowiłam zarejestrować się tu, by uczyć się fotografii od bardziej doświadczonych. Mam nadzieję nie zanudzać Was pytaniami.

#891
Witaj :-) A co do 1000D to moze i nie jest ferrari ,jednak masz dziaj w tym korpusie takie mozilwosci jakich nie mial zaden zwodowiec uzywajac pro model obojetnie jakiej firmy .20 lat temu

Witam

#892
No to ja wreszcie też oficjalnie się przywitam.
Mam na imię Rafał mieszkam na wschodzie Polski, fotografia to moje nowe zainteresowanie które mam nadzieję że wciągnie mnie na kilka najbliższych lat.
Dotychczas moim głównym hobby była informatyka i gry, wcześniej przez ponad 12 lat interesowałem się motoryzacją, informatyką od 10 lat hmmmm .... to chyba jakaś zależność wg tych dat za 2 lata informatyka powinna odejść w zapomnienie a w jej miejsce na co najmniej 10 lat wejść fotografia lub inne zainteresowania w zależności co przetrwa. Już taki jestem że muszę trochę popróbować wszystkiego.
15 listopada wyjeżdżam na 2,5 miesiąca do UK więc z góry przepraszam za nieobecność (no chyba że znajdę tam czas na klikanie :D ) gdybym jednak nie znalazł życzę Wszystkim forumowiczom, fotografom i miłośnikom forum Zdrowych, Wesołych i Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, owocnego pstrykania i Szczęśliwego Nowego Roku :D

#895
Ja jade do Londynu . mam tematy firmowe do sfinalizowania jade spotkac sie z potencjalnymi partnerami rozwijamy dzialalnosc w Angli i szukamy kogos z kim bedziemy mogli zarabiac pieniadze .
:-) znasz kogos ? :wink:

#896
no to i ja sie przywitam ! na imie mam Oskar, zabawki od malego obrazka przez sredni format po cyfre - w srednim formacie jak i APS-C , z obiektow fotografii - marynistyka , krajobrazy , akt - niewielkie doswiadczenie ale cholernie mi sie podoba :) i oczywiscie portret

pozdrawiam

#897
"...... , akt - niewielkie doswiadczenie ale cholernie mi sie podoba :) i ..."

Witaj :D podpowiedz jak zacząć cykanie aktów (kobiecych )???? :shock: To bardzo ciekawy temat, można się tyle dowiedzieć o duszy człowieka :lol:

#898
oczywiscie ze mozna , problem jednak w tym ze nie kazda z przedstawicielek plci przepieknej ma na to ochote - lub poprostu odwage , strach przed publikacja zdjec - nieautoryzowana lub strach przed pokazaniem jej na zdjeciu w zlym swietle w stosunku do rzeczywistego oblicza - to dosc klopotliwe zmagania we "wstepnej rozmowie" dlatego najlepiej pocwiczyc warsztat na kims kto calkowicie ci ufa zreszta .... najlepiej zaczac od jakis ksiazek starych wyjadaczy ciekawa publikacje wydalo anherst media naked and light jak dobrze pamietam

pozdrawiam