#861
Bobry :))

konkretniej fotografia cyfrowa zajmuje sie od jakiegos rocku, od dwoch tygodni analogowa. Nie znalazlam jeszcze mojego ulubionego tematu, ale jako ze uwielbiam ludzi, ich zachowania, spojrzenia, spontanicznosc lubie fotografowac sytuacje, relacje pomiedzy ludzmi.noo.. staram sie

jestm fotografem z depresja. wydaje mi sie ze moje zdjecia nie sa wystarczajaco dobre(dla mnie), mysle zew moich fotografiach nie ma smaczku. nie wiem czy to sprawa mojej krotkiej przygody z fotografia i moze ten smaczek sie urodzi czy poprostu brak tak zwanej 'zajwaki'

pozdrawiam, mam nadzieje ze zagoszcze na tym form na dłużej ;]

#863
Witaj
kfiotek pisze:jestm fotografem
- ale chociaż dobrej myśli:)
Wielu nas jest na forum, ale nie wielu to fotografowie:P
Pokaż nam coś swojego, a powiemy Ci czego brakuje - Krytyki Ci nie zabraknie, i tej pozytywnej i tej negatywnej(jeżeli zajdzie potrzeba) :twisted:
Pozdrawiam

#864
Witam witam,
zwę się Ola, a w fotografię wciągnął mnie dość niedawno mój kuzyn. Oczywiście zawsze gdzieś tam się plątała jakaś marna cyfrówka, ale dopiero kiedy wzięłam w łapy porządny aparat doszłam do wniosku, że to jest to. No więc szybko na dobry początek kupiłam D60, trochę bibelotów do niego, obiektyw i zaczynam zabawę. Co prawda jestem raczej "żółtodziobem" ale to forum zrobiło na mnie dobre wrażenie i myślę, że sporo się tutaj nauczę - stąd moja rejestracja.
Pozdrawiam,
Greenmote :twisted:

#866
No więc... ( nie zaczyna się zdania od no więc ;]) skarcony przez weesee i ślepy bo nie zauważyłem tego działu, napiszę coś o sobie.
Nazywam się Adam, 'fotografuję' Panasonic'iem FZ8 i jestem zupełnym amatorem. Nie planuje wiązać przyszłości z fotografią a jest to dla mnie zwyczajne hobby. Dopiero niedawno zacząłem myśleć przy robieniu zdjęć i szukać jakiegoś forum/strony gdzie mógłbym je zamieszczać i oczekiwać szczerej krytyki bez wazeliny ;P.

Dziękuje za uwagę ; ]

#869
Witam wszystkich!
Moje zamilowanie do fotografii narodzilo sie w zeszlym roku w wakacje kiedy to zakupilem moj pierwszy aparat w zyciu, a byl nim lumix dmc fz-18. Wlasciwie od poczatku interesowalem sie portretami, ludzmi i wszystkim dookola ale nie wiadomo co przyniesie jutro.....
Rejestrujac sie na forum myslalem o miejscu gdzie choc czesc doswiadczonej braci udzieli mlokosowi uwag i moze podpowie co z czym i jak jesc i mam nadzieje sie nie zawiesc....pozdrawiam... :wink:

...

#876
Witam wszystkich serdecznie mam na imię Grzesiek, cóż więcej o sobie mógłbym rzec, studiuję dziennikarstwo i właściwie ostatnio na własną rękę zacząłem uczyć się fotografii, jak dotychczas połknąłem parę książek o fotografii tradycyjnej bo jakoś ku niej mnie ciągnie. Jeśli chodzi o zabaweczki to ojcu zwinąłem Zenita 11 a od wujka zdobyłem Praktice MTL 5B (dlaczego miały by leżeć) ale puki co zbieram siły i wiedzę aby zacząć pstrykać... Jakie zdjęcia na pewno czarno-białe i artystycznie. :) Trochę puki co nie mogę się odnaleźć bo jednak wielu zapomniało o fotografii analogowej. Powiększalnik wraz z wszystkimi buzerami stoi w szafie więc powoli może uda się coś zdziałać.
Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam :)

#880
witam serdecznie,

fotografuję od ...
końca lat 70-tych
ljubitel, potem zenit, ciemnia w łazience

potem przerwa

pentakon six
minolta 7000
olympus camedia E-1 - piersza cyfrowa maszyna 1.3 Mpp

przerwa

minolta A200
i od 2 lat bardziej swiadomie swych czynów najpierw Sony A350 i teraz A900
tak naprawdę od 2 lat uczę się fotografii
cron