#4
ja swój nick poprzedni macx15 dałem od imienia maciek i 15 od wieku . W wieku 15 lat założyłem swojego pierwszego miala miałem wtedy stałe łaćze i zeby zappamietac zostało macx15 a teraz przy ftografii przerzucam sie na MAciek P l

#5
kita ma pewno dluuugą kitę___________ :lol:

co do mego nicka: wyszukajcie se w osiolku czy gdziestam piosenke takim tytule ;)
po drugie zaś, odzwierciedla deczko moje nastawienie do samego siebie a moze tylko takie mam odczucia i zycie wcale nie jest takie do dupy jak sie zdaje :roll:

#6
oj...ja nie znowuż nie poszaleję w tym temacie. nie będę zdradzać historii mojego nicka bo wyjdzie na jaw, że to od mojego imienia. a to trochę banalne. ale pośledzę temat bo jestem ciekawy pochodzenia Kity. może nie tyle Kity co tej kreseczki na końcu "_" :)

Re: Czyżby nick to był trick ??

#7
Incuba pisze:
Kita_ pisze:Każdy ma swój forumowy nick.
Opowiedźcie zatem historię o Waszym nicku. Czemu nazywacie się tak - a nie inaczej ;)
Ty pierwsza :D
No co Ty Incuba ;) że niby ja się uchylam od odpowiedzi na własne pytania? ;)

historia mojego nicka nie jest jakaś niezwykła. No ale dobra :)
Jak byłam jeszcze piękna i młoda i miałam jakieś 5-6 lat, bawiłam się z moją starszą siostrą w zakład fryzjerski. Jako że ona starsza, ja musiałam być klientką (bo młodszych zawsze wykorzystują i są kozłami ofiarnymi:P). Naszczotkowała mi włosy, narzuciła tam tonę lakieru wykradzionego mamie i cosik tworzyła. (P.S nikogo nie było w domu :))... Mama była gdzieś u koleżanki, a tata jeszcze nie wrócił z pracy. Po pewnym czasie, zaczęłysmy już tęsknic za rodzicami, a zabawa zaczeła nam się nudzić.. I w takim momencie uchyliły się drzwi a w nich tata. Zapominając o włosach, zerwałam się i zaczełam biec do taty :), a że moja siostra wtedy wpadła na pomysł zrobienia mi warkoczy... to na skutek ów dzikiego biegu wyszły a'la Pipi Langstrump... No i kitki sterczały tak już do końca dnia :)
Od tego czasu moja siostra mowi do mnie Kita i tak się już przyjęło ;)
Maćko kreseczka na dole _ jest, bo tu jestem wirtualną Kitą :P

Dobra to ja się już wyspowiadałam teraz Wy :P

#8
Jak wszyscy to wszyscy :)
Po przemieleniu mojego nicka, przez translator ang/pol wyskoczy nam: "jednorożec78" why in english? Ponieważ padało milion pytań: dlaczego, jaki powwód itp. a w związku z tym iż dla 80% naszego społeczeństwa jez. angieliski zatrzymał sie na poziomie elementarnym mam mniej tłumaczenia :D Jak zapewne wiekszość zauważyła nick jest dwuczłonowy gdzie "78" skrótem od mojej daty urodzenia z przodu należy dodać "19" czyli całość 1978 :twisted: Natomiast pierwszy człon...to długa historia. Miałem wtedy lat naście kiedy w meskim gronie rówieśników poruszaliśmy tematy dotyczące kobiet (czyt. dziewczyn) i po jednej z moich wypowiedzi brzmiącej mniej więcej tak: w "Krysi" nie odpowiada mi to, w "Baśce" (mimo biustu) tamto, a "Agnieszka" nie jest jednak OK, jeden z kolegów stwierdził, że ja to dziewicy szukam i jestem jak jednorożec (legendę o nim chyba każdy zna) przypominam, iz mieliśmy wtedy najwyżej 12-13 lat i moje kryteria wyszukiwania były ciut inne niż zasugerowane. Używam tego nicka ze względów sentymentalnych do tych jakże wspaniałych czasów i tylko w wirtualnej rzeczywistości... Prosze nie komentować tego sugestiamii dotyczącymi mojej orientacji seksualnej, co do tego nigdy nikt nie miał wątpliwości, kwoli wyjaśnienia mam wspaniała żone i cudownego synka, pozdrawia, unicorn78 :wink:

#9
o moim nicku na forum juz było...

historia jest krotka, podstawowa baza słowotworcza brzmiała revolrepus i tak zadebiutowałem na forum, ale userzy lubili przekrecac tego nicka a skracajac go czesto mylili z Rave'm...

po "wielkiej schizmie" (starzy bywalcy wiedza o co biega...) po krotkiej nieobecnosci powrociłem na łono forum juz jako rev i tak jest do dzis...

tyle :)

#10
Mój nick powstał pod wpływem impulsu :lol: serio serio.... wielkiej tajemnicy niestety nie skrywa!
Jeśli by się jednak ktoś uparł- Śnieżynka- kiedy go wymyslałam padał śnieg. Mała- 161 cm wzrostu to chyba nie wielkolud?
kreseczka w środku- przyzwyczajenie z czatów.
pozdrawiam

#11
mój nick powstał z nieco zmienionej nazwy - zespołu "INCUBUS", który po tylu latach gdzieś tam świta w polskiej TV, ale to już nie ten Incubus z lat 90, teraz nieco zmienili styl na mniej grzybowy...., co mi się nie podoba, ale mój nick pozostał. Jak zaczną grać znowu z jajem to Incuba będzie adminem seriwsu www.incubus.pl - teraz czeka na lepsze czasy Incubusowe :lol:

#13
Rev pisze:o moim nicku na forum juz było...

historia jest krotka, podstawowa baza słowotworcza brzmiała revolrepus i tak zadebiutowałem na forum, ale userzy lubili przekrecac tego nicka a skracajac go czesto mylili z Rave'm...

po "wielkiej schizmie" (starzy bywalcy wiedza o co biega...) po krotkiej nieobecnosci powrociłem na łono forum juz jako rev i tak jest do dzis...

tyle :)
hm... :roll: a REVOLREPUS co oznaczał ??
cron