Witam serdecznie

#1
Chcialm sie przywitac :)
Dolaczylam do forum "przed chwilka".
Po krotce: w zasadzie to dopiero zaczelam przygote z fotografia: przez kilaknascie lat jedynym moim aparatem byl automatik minolty (jak na czasy w ktorych byl kupowany- cud techniki :) ) ... No, ale wiadomo, ze na tym mozna tylko "pstrykac zdjecia" ... Ale zawsze czulam ze cos mnie do tego ciagnie i moim marzeniem byla lustrzaneczka... niestety dlugo te aparaty byly nie osiagalne dla zwyklego zjadacza chleba.. dopiero niedawno, kiedy pojawily sie cyfraki, aparaty klasyczne zaczely cenowo leciec w dol ... i jakis czas temu kupila sobie gluptaka cyfrowego (1.3 mpiksela, mediatechu :lol: ) A od jakis 2 tygodni wreszcie moge rozwijac skrzydla na Canonie eos 3000n ... I juz czuje ze bede bankrutowac na filmach ;)
Narazie pracami chwalic sie nie bede, poniewaz wiecej ze mnie niz amator i nie chce sie osmieszyc, bo dopiero zaczynam... ale jak uznam ze cos warto ocenic to napewno tutaj przedstawi pod krytyczne oko specjalistow :)

Tym, moze niezbyt krotkim wstepem ;) , chcialam sie przywitac i wyrazic nadzieje ze dobrze mi tu bedzie , naucze i dowiem sie wiele ciekawego :)

------------
Jako avatar przyciagajace oko mojej koteczki, ktora jak narazie jest najwdzieczniejszym i najlepszym obiektem moich fotograficznych fascynacji :)
Ostatnio zmieniony pn paź 27, 2003 2:15 am przez ktosia, łącznie zmieniany 1 raz.

#6
Prozodia pisze:Witam, witam.
Incuba, co tam się pojawia w Twoim awatarku? Czy to może moje halucynacje?
to nie halucynacja, mnie tyż lata cuś jak czerwona, rogata czacha na czarnym tle :shock: :teufel:

#9
[quote="Incuba"

testuję spostrzegawczość:-)))[/quote]


No, ja to nawet czuję już siarkę w pokoju i...
profilaktycznie obejrzałem się za siebie :wink: :lol:

Trochę za krótko się pojawia, bo nie można dokładnie obczaić cóż to za bestyja.

#10
a witamy bardzo serdecznie w naszym gronie :)
życzymy miłego pobytu tutaj :)

pozdrawiam

ps Incuba cóż to za czort :twisted: a avatorku ? lata i lata zbyt szybciutko mój refleksik jest chyba za słaby abym mogła go złapac w moje łapki buhehehehhe :twisted:

#11
To moze tak w ramach wstepniaka fotka Kiti z ktorej wykroilam moj avatar:
Obrazek


oraz koteczka egzotyczna znajomej hodowczyni:
Obrazek


... jakos nie wiem czy sens zakladac dla jednej fotki osobny watek i jeszcze dobrze nie wyczulam klimatu forum, wiec stapam ostroznie i niesmialo ;)

Btw.: a tak w sprawach formalnych lepiej tu umieszczac swoje prace jako zalacznik czy w tagach IMG ? .. . teraz dalam miniaturki jako linki a nie cale jpgi, zeby nie spowalnialo ladowania sie watku.

#12
ktosia pisze:
Btw.: a tak w sprawach formalnych lepiej tu umieszczac swoje prace jako zalacznik czy w tagach IMG ? .. . teraz dalam miniaturki jako linki a nie cale jpgi, zeby nie spowalnialo ladowania sie watku.
Tak lepiej w tagach IMG, widzę że wiesz o co chodzi :wink: