Ave Muzykanty !!

#1
Zadzwoniła dziś do mnie moja kumpela Cecylia ;) i z racji jej dzisiejszego święta poprosiła bym złożyła życzenia kilku osobom, co niniejszym czynię:

for Tora & Aloj - co byście pięknie grały i duszę swą sprzedawały w dźwiękach :)
for Incuba - byś "zmartwychwstał" jako Długi na gitarze prowadzącej oraz by udało się zgromadzić w śwince pieniądze na stare pianinko :)
for Bono - co by Wasz Mość zagrał niebawem solo gitarowe oraz jak najrzadziej zacinały Ci się płyty CD ;)
for Emo - by spełniło się Twoje marzenie grania na organach :)
for Kolec7 - co byś z większym wyczuciem i harmonią grał na nerwach ;)

Cool Cecylka ;)

Moje osobiste życzenia w dniu 22 listopada;
by jak najmniej było chłamu, tandety a otaczała nas muzyka nietuzinkowa, taka która odbiera mowę, by stało się tak jak mawiał mój niezapomniany profesor od nauki akompaniamentu Jan Zakrzewski "Skad się wzięły instrumenty? Ludzie wynaleźli je z lenistwa, bo nie chciało im się mówić ;)"

#2
by jak najmniej było chłamu, tandety a otaczała nas muzyka nietuzinkowa, taka która odbiera mowę,
ech... tak jak aktualnie lecaca u mnie plytka Lacrimosa - Elodia .. :) po prostu piekna ...

#4
W grze na nerwach jestem najlepszy :twisted:
Gram juz od tak dawna, ze to wręcz jest odruchowe i chyba wrodzone.
A z tą harmonia i wyczuciem, to myślę, ze z czasem dojrzeje także do tego. :wink:
Dzięki za życzenia - tak nietuzinkowe i zarazem bardzo zaskakujące.
Pozdrawiam. :-)

PS:
Tylko plis - nie blokuj kolejnego tematu, jak się rozbuja....... :wink:

#5
damndog pisze:yyy, ale o co chodzi? :>
dziś imieniny Cecylii - Patronki Muzyki ;)
kolec7 pisze:W grze na nerwach jestem najlepszy :twisted:
Gram juz od tak dawna, ze to wręcz jest odruchowe i chyba wrodzone.
A z tą harmonia i wyczuciem, to myślę, ze z czasem dojrzeje także do tego. :wink:
Dzięki za życzenia - tak nietuzinkowe i zarazem bardzo zaskakujące.
Pozdrawiam. :-)

PS:
Tylko plis - nie blokuj kolejnego tematu, jak się rozbuja....... :wink:
Dojrzewaj do harmonii i wyczucia Kolec będziemy obserwować postępy i Cie wspierać ;)

#8
do listy wyżej zamieszczonych muzykantów świętujących w dniu dzisiejszym dopisuję :

Tomi iego- nasz forumowy kontrabasista :)
oraz Rev a- nasz forumowy gitarzysta :P

#11
kita dzieki za zyczenia. obiecuje,ze jak tylko joe satriani pozytywnie odpowie na moja propozycje wspolnego koncertu na stacji metra dostaniesz miesce w pierwszym rzedzie.