Problem z kopiowaniem zdjęć na komputer

#1
Witam
Mam problem z kopiowaniem zdjęć z aparatu na komputer. Aparat to sony dsc h-1, komputer z winxp. Nie mogę otworzyć go jako dysku, instalowałem płytkę z driverami, odinstalowywałem. Nic to nie daje. Dodam, że przez dłuższy czas aparat był z wyjętymi bateriami i nieużywany. Naładowałem je i włożyłem do aparatu, na następny dzień podłączyłem do kompa i problem. Proszę o pomoc, nie próbowałem na innym komputerze, ale w tej chwili jestm uziemiony i nie mogę tego zrobić. Jeśli ktoś się z tym spotkał to proszę o jakąś radę.
pzdr

#3
Spróbuj ustawić w aparacie, aby komputer znajdywał go jako dysk przenośny, czy pamięć flash, a nie jako aparat cyfrowy.|
Albo tak jak pisał GDC, czytnik kart pamięci.
Pozdrawiam.

#4
bresch pisze:Spróbuj ustawić w aparacie, aby komputer znajdywał go jako dysk przenośny, czy pamięć flash, a nie jako aparat cyfrowy.|
Albo tak jak pisał GDC, czytnik kart pamięci.
Pozdrawiam.
Witam
Tak mam ustawiony. Ale spróbuję jeszcze przeinstalowac system.
pzdr i dziękuję

#6
zanim zaczniesz wytaczać armaty typu reinstalacja systemu :roll: weź plse podłącz ten aparat do innego PCta/laptopa, bo prawdopodobnie to aparat szwankuje - jeśli inny komp go nie rozpozna, podąż za radą GDC. NIE REINSTALUJ SYSTEMU Z TEGO POWODU, bo możesz zostać bardzo niemile zaskoczony konsekwencjami, których nie możesz przewidzieć!