OBIEKTYWY DO CANONA

#1
Witam,
Od niedawna posiadam EOS 400D. Zakupiłem go wraz ze standardowym obiektywem KITowym 18-55mm. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia i chętnie zakupił bym nowy obiektyw z większą ogniskową. Nie dysponuję obecnie zbyt duża kwotą pieniędzy więc rozglądam się za używanymi obiektywami które mają Już swoje lata. Znalazłem coś na miarę moich możliwości, a dokładniej to SIGMA 70-300 DG. Chciałem się zapytać czy warto kupić ten obiektyw. Może ktoś taki posiada bądź posiadał i podzieli się ze mną swoim doświadczeniem co do tego obiektywu.
Dzięki

#2
Zależy ile masz pieniędzy dokładniej, na wyłożenie, bo jeżeli masz 6 tysiecy, to nie warto tej sigmy, a jeżeli masz 600zł to nie masz innego wyboru. Używałem tego obiektywu, i śmiało mogę powiedzieć wartość taka jak i cena;) Trzeba się z tym liczyć.

#3
działa w miare przy ogniskowej 135mm i przyslonie <5,6; 11> - to jest przedział , reszta zakresu to taka raczej kaszana, jak sie z nim zapoznasz lepiej to mozesz z niego co nieco wykrzesac, podobno jakosc i tak lepsza niz KIT'a.