#264
Jak to powiedział moj znajomy Mariusz Forecki z TAMTAM "mniej sprzetu wiecej talentu " ostatecznym rozrachunku i tak liczy sie sam obraz a czym zrobione kogo to obchodzi nikon ? canon . Agfa selectronic czy leica .... pracowalem przez te wszystkie lata praktycznie każdym dostepnym systemem na waska klatke i jeden pies .jednym z tych sysytemow jest rewelacyjny stworzony dla mnie i lubie nim pracowac (choc caly czas mam ich kilka w kilku przypadkach mam piekne korpusy w stanie kolekcjonerskim np niikon F2 lub świetne szklo heksanon 135mm f 2,5 ,elmarit leicy 35mm f2,8 genialne obrazy daje ...) i to tyle :wink:

#266
na razie kupuje szklarnie ... mam na oku 35mmf1,2 50mmf1,0 i 90mm 3,5 do tego 24mm i jest komplet choc nie wiem czy nie kupie zzamiast tego 50mm f1,0 klasyka elmarita 50mm f2,8 z wysuwanym korpusem jest sliczny potem pomysle o korpusie albo
M8 albo M8.2 zobzcze co tafie

#267
Witam serdecznie

Mój sprzęt:

' Aparat Porst CR-5
' GRIP
' Lampa błyskowa AGFA z regulacją stopnia błysku
' Wężyk spustowy

' OPTYKA:

1- PORST COLOR REFLEX 1:1.6/50
2- PORST WW-MACRO 1:3.5/24mm
3- PORST UNIZOOM 1:3.5-4.5/35-70
4- Fuji photo film 1:3.5/135
5- PORST AUTO x2 TELECONWERTER (FX)
6- Fujica x25 (pierścień)

#268
Nie wiem czy powinienem ale odkopuję. (Jeśli nie przepraszam admina/moderatora za robotę :) )

Ostatnio nabyłem nowy sprzęt i pragnę się pochwalić:)
Aparat przedstawiam poniżej, dodam tylko że za wszystko co na foto zapłaciłem 20zł - myślę że dobry interes tym bardzie że wszystko śmiga :)
Na chwilę obecną wrzuciłem film FUJI 200 Co myślicie o tym filmie? cena w miarę i na początek myślę że w zupełności bo i tak z 36 klatek spodziewam się kilku udanych, mam nadzieję że się mylę :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

#269
maron895 pisze: Na chwilę obecną wrzuciłem film FUJI 200 Co myślicie o tym filmie?
Ale jaki film? superia tak?
Określiłeś tylko wysokość iso i dałeś nazwę producenta filmu.
Tak naprawdę jakość fotografii zależy od tego czym i jak go naświetlisz oraz jak go wywołasz(potem skan itd).
Z tego filmu i na tym sprzęcie szału nie będzie :wink:
Ja osobiście nie czuję mięty do zenita :D

Pozdr
Tomek

#270
Tak superia - zapomniałem dodać :)
Może i szału z tego nie będzie ale na czymś trzeba trenować a że za dwie dyszki sprzęt to żal było mi nie kupić :) planuje wywołać u fotografa, ja nie mam możliwości...

#271
maron895 pisze:Tak superia - zapomniałem dodać :)
Może i szału z tego nie będzie ale na czymś trzeba trenować a że za dwie dyszki sprzęt to żal było mi nie kupić :) planuje wywołać u fotografa, ja nie mam możliwości...
Trening czyni mistrza. Powodzenia.
Tylko pochwal się co urzeźbiłeś :D


Pozdr
Tomek

#272
O ile będzie się czym chwalić :D
Muszę przyznać że film strasznie wymusza na mnie myślenie, canonem zrobił bym 3-10 zdj "bo któreś się uda" a tutaj nad samym kadrem myślałem dłuższą chwilę czy to aby na pewno to ujęcie...

#273
maron895 pisze:Muszę przyznać że film strasznie wymusza na mnie myślenie, canonem zrobił bym 3-10 zdj "bo któreś się uda" a tutaj nad samym kadrem myślałem dłuższą chwilę czy to aby na pewno to ujęcie...
Może cyfrówkę też zaczniesz troszkę bardziej szanować :P

#275
Odswieze temacik i tez sie wpisze : mamiya ze quartz, mamiya ze quartz 2, nikon f80, mamiya 645 afdII na sredniej klatce/polaroidzie i przystawce kodaka dcs pro i nikon d90

Pozdrawiam