zakupy z usa

#1
Mam zamiar zakupić aparacik cyfrowy przez net ze stanow- z wiadomych względów- a ze będę miał taką możliwość bez żadnych dodatkowych opłat celnych itd....chętnie skorzystam tylko musze podać adres strony skąd można najlepiej kupić szukając w necie nie wiem, na który sklep sie zdecydować maja ogromny rozrzut cen jak sie zorientowałem w niektórych nie dają akcesoriów itd.. zna ktoś jakieś pewne adresiki?? (tak, aby było jak najtaniej i zestaw był kompletny )


pozdrawiam

Zakupy w USA sprzęt i aparaty fotograficzne - Kupigo.com

#5
luka pisze:Mam zamiar zakupić aparacik cyfrowy przez net ze stanow- z wiadomych względów- a ze będę miał taką możliwość bez żadnych dodatkowych opłat celnych itd....chętnie skorzystam tylko musze podać adres strony skąd można najlepiej kupić szukając w necie nie wiem, na który sklep sie zdecydować maja ogromny rozrzut cen jak sie zorientowałem w niektórych nie dają akcesoriów itd.. zna ktoś jakieś pewne adresiki?? (tak, aby było jak najtaniej i zestaw był kompletny )


pozdrawiam


Jak sprowadzać apartaty fotograficzne z USA? Najprościej skorzystaj z usługi pośrednika np. Kupigo.com. Sklepy internetowe w USA oferują wysyłkę towaru tylko na terytorium Stanów i Kanady. Taki pośrednik w USA zajmuje się zakupem i wysyłką Twojego sprzętu fotograficznego z USA do Polski. Przyjmie towar zakupiny w amerykańskim sklepie, przepakuje produkt a potem nada do Polski drogą morską lub lotniczą.

Więcej na Kupigo.com
Zadzwoń na polski numer wprost do USA
(22) 389 7060

#6
Nie ma to jak obudzić wątek po ponad 7latach ;p

Btw. B&H wysyła na cały świat. Tylko tam w polu wyboru mają problemy z kodami pocztowymi, ale to chyba da się załatwić dzwoniąc np.

Re: zakupy z usa

#8
Czy kupując aparat lub obiektyw w sklepie internetowym w USA z dostawą do polski trzeba zapłacić cło? Pewnie tak. Pytanie czy to się będzie nadal opłacać. W naszych sklepach internetowych ceny mocno wzrosły.

Czy to zależy od wartości zamówienia tak jak teraz to niby wygląda z UK po brexicie. Na przykład od bodajże 150 funtów obowiązek odprowadzenia cła jest po stronie odbiorcy, a poniżej tej kwoty po stronie sprzedawcy - sklepu internetowego?

Ma to w ogóle jeszcze sens? Kilka lat temu kupowałem, ale nie przez sklep internetowy tylko klasycznie. Wtedy przywiozła mi to znajoma osoba fizycznie. Tylko, że było to wiele lat tamu chyba ponad 10 jak nie więcej. Nie wiem jak to teraz wygląda?

________________________
Kawy i Herbaty Świata internetowy sklep z herbatą, kawą, przyprawami i innymi aromatycznymi dodatkami.
cron