Re: Aparat fotograficzny

#2
Tak naprawdę dowolny bezlusterkowiec w tym budżecie od jakiejkolwiek marki sobie zażyczysz spełni twoje oczekiwania. Prawdopodobnie "profesjonaliści" będą próbować wpychać Cię w pełną klatkę (lub nie daj Boże lusterkowca), ale osobiście polecałbym bardzo dobre APSC - pozwolisz sobie wtedy również w przyszłości na genialne jakościowo szkła w niższej cenie, a dla półprofesjonalisty APSC jest zdecydowanie wystarczające do wszystkiego.
Ja osobiście polecę Fujifilm, nie będę pisać eseju bo zajęło by mi to 2 strony A4 ale głównie proponuje ludziom Fuji przez to ile zabawy i pięknych obrazków bez dużej ilości edycji dostarcza.
XS-10 co prawda nie jest tak stylowy jak reszta ich modeli, ale to moim zdaniem genialny kompromis i świetny jakościowo aparat dla amatora, który wyrabiając sobie z czasem własne preferencje sprzętowe nadal będzie widzieć w nim przyjemnego towarzysza na lata.
Koniecznie zobacz czy nie da się dorwać na jakiś dobry kod rabatowy https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/skl ... lektronika Jak na stronie.
cron